Fosforlu Düşünceler!

Fosforlu Düşünceler!

1
0

Hakkında – Fosforlu Düşünceler!

Fosforludusunceler.com’da kendi eğlence portfolyonuzu kolayca oluşturabilirsiniz.
Burası yaratıcı insanlarla sıkılmış insanların bir araya geldiği bir yerdir !

Yaşamın tempolu bir düzenle devam ettiği şu günlerde insanların kendine ayırdıkları zamanlarda kısıtlı oluyor artık. İçinde bulunduğumuz iş yoğunluğu çevremizde olan gelişmeler, ülkemizde meydana gelen ve hatta tüm dünyayı etkileyen olaylar bizim de iş hayatımızı özel hayatımızı ve de sosyal hayatımızı etkisi altına alıyor. Fosforlu Düşünceler ailesi olarak biz de tüm bu sorunlardan uzaklaşabileceğiniz, güzel fikirler edinebileceğiniz, sizler gibi olan, tecrübelerini sunan birçok insanla bilgi alışverişi yapabileceğiniz harika bir platform oluşturduk. Kendi portfolyonuzu oluşturabileceğiniz zengin içeriğiyle ve her kategoriye kendi yaşadığınız tecrübe edindiğiniz bilgileri ekleyebilecek, başkalarının tecrübeleriyle de kendinize bir profil oluşturabileceksiniz.

fosforlu düşünceler hakkında
fosforlu düşünceler hakkında

HİKAYE OKU

Gerçek hayattan kesitleri yayınladığımız kısa hikayeleri okuyabilirsiniz. Yanınızda kitap taşımaktansa telefondan böyle kısa hikaye okumak daha cazip olabiliyor. Ama yok ne olursa olsun ben kitabımı yanımda taşırım diyorsanız kitap önerilerinizi bizlerle paylaşabilir sizde başkaları tarafından paylaşılan önerilerden faydalanabilirsiniz.

FAYDALI BİLGİLER

Uçsuz bucaksız bir bilgi ağı oluşturduğumuz faydalı bilgiler kategorisinde a’dan z’ye aradığınız her şeyi bulabileceksiniz. Denenmiş detoks tarifleri, makyaj önerileri bakım tavsiyeleri sağlığınıza dair her şey ve daha yüzlercesi… Kendi deneyimlerinizi de yazarak birçok insanla paylaşabilirsiniz. Unutmayın ki bilgi paylaştıkça güzel ve çoğalan bir hazinedir.

DUVAR KAĞITLARI – WALLPAPER

Telefonunuz tabletiniz bilgisayarınız ile uyumlu HD görüntüye sahip dev bir duvar kâğıdı arşivi düşünün şimdi! Minimalist duvar kâğıtlarından animasyona, manzara fotoğraflarından sevimli hayvan fotoğraflarına, yazılı duvar kâğıtlarından en sevdiğiniz filmin kapak fotoğraflarına kadar günlük güncellenen sınırsız bir arşiv! Hem de tek bir tıkla kolayca indirebilme kolaylığıyla. 

Wattpad hikaye okumak için tercih edebileceğiniz sitemizde haftalık olarak bir hikaye yayınlıyoruz. Ayrıca bu hikayeler genelde dram hikayeler,  komedi hikayeler ve ibretlik hikayeler oluyor. Ne tarz hikayeler istediğinizi okuduğunuz hikayenin altında belirtirseniz, belirteceğiniz kategoriye uygun hikayeler bulup yayınlamaktan keyif alırız J

Günümüzün unutulan sosyal medya sitesi olan Tumblr’ın içinde bulunan binlerce Tumblr hikayeden sizler için seçip yayınladığımız bir kategorimizde mevcuttur. Bu kategoride Tumblr’ın kıyısında köşesinde gizli kalmış ve keşfedilmemiş hikayeleri bulup sizinle paylaşıyoruz. Dilerseniz kendi hikayenizi de sitemize üye olup yayınlayabilirsiniz. Masal okumak isteyen kullanıcılarımız için müjde olacak bir haberim var yakında masal yayınlarımız da başlayacaktır.

Çoğumuz Netflix kullanıyor ve netflixin içerisinde binlerce dizi film olmasına rağmen her akşam benim gibi 1 saatini izleyecek dizi film arayarak geçirenler olduğunu biliyorum.  Bu sebepten ötürü sitemizde Film önerileri ve dizi önerileri bölümü bulunmaktadır. Bu bölüme biz ekleme yapıyoruz ama bu bölümde bulunan önerilerin daha çok kullanıcıların olmasını istiyoruz. Üye olup önermek istediğiniz dizi ve filmleri paylaşabilir izleyenlerle ya da izlemek isteyenlerle yorumlar kısmında sohbet edebilirsiniz. 

YENİ LOGO:

fosforlu düşünceler logo
fosforlu düşünceler logo

FACEBOOK: @fosforludusunceler
FACEBOOK CLİCK

İNSTAGRAM: @fosforluhanm (@fosforluhanim 200k olan hesap kapandı arkadaşlar)
INSTAGRAM CLİCK

TWİTTER: @hanimfosforlu
TWİTTER CLİCK

PİNTEREST: @fosforluhanim YEDEK HESAP: @fosforluwallpaper
INSTAGRAM CLİCK

TELEGRAM: @fosforluhanim
TELEGRAM CLİCK

TELEGRAM DİZİ/FİLM ÖNERİ GRUBUMUZ
TELEGRAM Dizi/film öneri CLİCK

Yazar Hakkında

https://fosforludusunceler.com/

Yorum Yap