Acnelyse Krem Nedir? (Neye Yarar?)

Acnelyse Krem fiyatları

Acnelyse Krem Nedir? Son yıllarda adını sıkça duyduğumuz Acnelyse kreminden söz edeceğiz bugün.  Birçok kişinin kullandığı ve sonuçlarından memnun olduğu, doktorlar tarafından önerilen, eczanelerde reçeteli ve reçetesiz olarak satışı olan bir kremdir. İçerisinde A vitamini olan bu krem uygulandığı bölgede derinin üst ve alt tabakasını uyararak yenilenmesini sağlıyor ve bu sayede egzama balık pulu ve sedef hastalığına da iyi geldiği söyleniyor. Derinin kendi kendini yenileme mekanizmasını içerisinde bulunan Tretinoin sayesinde aşırı keratin oluşumunu önleyerek harekete geçirir. Cilt yüzeyinde ve cilt altında biriken yağ, iltihaplı sivilce siyah noktayı tedavi etmekte olan bir kremdir.

Acnelyse Krem Nedir? (Neye Yarar?)
Acnelyse Krem Nedir? (Neye Yarar?)

Eczanelerde reçetesiz olarak satılsa bile doktor kontrolünde kullanılmasında fayda var çünkü bilinçsiz kullanımda farklı reaksiyonlarla kimyasal yanık tarzı durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

İlk uygulamada geçici olarak sıcaklık ve batma hissi yaşayabilirsiniz bu hassasiyetinize göre de değişiklik gösterebilir. İlacı kullanmaya başladığınız ilk zamanlarda sivilce oluşumunun artması, cilt altındaki yağlı ve kirli tabakayı attığından dolayı normal karşılanır.

Önerilen Yazı
Stres Azaltmak için Bilimsel Olarak Kanıtlanmış Alışkanlıklar

Nasıl Kullanılır?

Kullanımına gelecek olursak tabi ki doktor kontrolünde kullanmaya özen göstermeliyiz öncelikle. Her ürünü kullanmadan önce yaptığımız gibi kremi sürmeden önce uygulayacağınız bölgeyi güzelce temizleyin. Nohut tanesi kadar diyebileceğimiz bir miktar kremi çok fazla bastırmadan bölgeye uygulayın. Kremi sürdükten sonra güneş ışığına maruz kalmamanız gerektiği için gece yatmadan önce sürebilirsiniz. Kremin kullanım süresi 6 hafta olmakla birlikte doktorunuzun tavsiyesiyle değişebilir elbette. İlaca başlayıp etkisini gördükten sonra kesinlikle kullanımı yarıda kesmemeli 6 haftayı düzenli olarak tamamlamalısınız.

Siyah nokta ve sivilcelerin tedavisinde oldukça etkili olan Acnelyse Kremin eczanelerde satış fiyatı 49,95 TL’dir. Reçeteli alımlarda da fiyatta bir değişiklik olmaz.

Acnelyse Krem Nedir? (Neye Yarar?)
INSTAGRAM : click

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (1)

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir