Cilt Lekeleri ve Siyah Noktaları Geçirme Yöntemi

Cilt Lekeleri ve Siyah Noktaları Geçirme Yöntemi

1

Cilt Lekeleri ve Siyah Noktaları Geçirme Yöntemi Burun tarafında oluşan siyah noktalar, sürekli olarak kendini yenilemektedir ve birçok kişi için çok büyük bir problemdir. Bu problemi aşmak içinse birçok yöntem denenmektedir. Ancak her türlü sağlık problemleri için kullanılabilecek en doğru ve en sağlıklı yöntemlerin doğal yöntemler olduğunu unutmamalıyız. Peki, siyah noktalar doğal bir şekilde nasıl geçirilir?

Cilt Lekeleri ve Siyah Noktaları Geçirme Yöntemi
Cilt Lekeleri ve Siyah Noktaları Geçirme Yöntemi

Yoğurt ve Limon Karışımı ile Siyah Noktaları Giderme

1 tane limonun suyunu sıkın ve bir kase yoğurt ile karıştırın. Hazırlanılan karışımı güzel bir şekilde yüzünüze sürün ve 20 dakika bekleyin. 20 dakika geçtikten sonra yüzünüzü temiz ve ılık su ile durulayın. Limon sivilcelerinizi kurutur ve siyah noktalarınızı yok eder. Bunun yanı sıra cildinizin dezenfekte olmasını sağlar. Yoğurt da cildinizi besler ve cildinizin nemlenmesini sağlar. Haftada bir kez bu yöntem uygulanmalıdır.

Bal Limon Karışımı ile Siyah Nokta Giderme

1 adet limonu ikiye bölüp üzerine 1-2 kaşık bal sürün. Daha sonra bunu yüzündeki siyah noktaların olduğu bölgece iyice sürün. 5 dakika kadar bekledikten sonra yüzünüzü soğuk su ile yıkayın.

Diş Macunu Yöntemi ile Siyah Noktaları Geçirme

Bunu yapmak için öncelikle yeni bir diş fırçası almalısınız. Daha sonra diş fırçanıza biraz diş macunu sıkın ve siyah noktalarınızın bulunduğu bölgeyi fırçalayın. Çok sert şekilde fırçalamayın. Masaj kıvamında yapılan fırçalamayı siyah noktalarınız gidene kadar sürdürün.

Karbonat ve Elma Sirkesi Karışımı ile Siyah Noktaları Geçirme

Az elma sirkesi ile karbonatı karıştırın. Daha sonra bu karışımı siyah noktaları bölgelere sürün ve 5 dakika sonra durulayın.

Elma Sirkesi ve Kil ile Siyah Noktaları Geçirme

Elma sirkesi ile biraz kili karıştırın. Hazırlanılan karışımı yüzünüze uygulayın. Kuruyana kadar bekleyin ve ılık su ile yüzünüzü temizleyin.

Önerilen Yazı
Açlığı Bastırmanın 13 Yolu

Karnabahar Yaprağı ve Zeytinyağı ile Siyah Noktalardan Kurtulma

7-8 tane karnabahar yaprağı ve 3 yemek kaşığı zeytinyağını mikserden geçirdikten sonra eşit şekilde yüzünüze sürün. 10 dakika bekleyip ılık su ile yüzünüzü yıkayın. Karnabahar yaprakları cildinizi temizleyecektir. Bu karışım haftada 2 kez uygulanmalıdır.

INSTAGRAM CLİCK

Yazar Hakkında

https://fosforludusunceler.com/

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.