Dolgun Dudaklara Sahip Olmak İçin Öneriler
Trendlerdeki Yazı

Dolgun Dudaklara Sahip Olmak İçin Öneriler

0

Dolgun Dudaklara Sahip Olmak İçin Öneriler. Sevgili hanımlar güzelliğin her ne kadar göreceli bir kavram olduğu söylense de bu her durumda geçerli değildir. Güzellik konusunda herkesin hemfikir olduğu bazı durumlar vardır; dolgun dudaklar gibi. . .

Dolgun dudaklar bütün kadınların ulaşmak istediği ve herkes tarafından özenilen bir kriterdir. Siz de estetiksiz dolgun dudaklara sahip olmak ister misiniz? Bunun için günde sadece 10 dakikanızı ayırmanız yeterli olacaktır. İlk olarak sabahları ve akşamları dişlerinizi fırçalamadan önce diş fırçanıza biraz diş macunu alarak dudaklarınıza dairesel hareketler uygulayarak hafifçe dudaklarınızı fırçalayın. Bu hem dudaklarınızdaki ölü derileri yok edecek ve doğal bir renk verecek hem de daha dolgun dudaklara sahip olmanızı sağlayacaktır.
 Balın birçok mucizevi özelliklerini herkes bilir. 2. Tavsiyemizde bal en büyük yardımcımız. Bir tatlı kaşığı bal ve 2–3 damla zeytinyağını karıştırın ve diş fırçanız yardımıyla dudaklarınıza sürün.

Dolgun dudaklar için öneriler
Dolgun dudaklar için öneriler

Dolgun Dudaklar İçin…

Dudakların dolgun görünmesi için sağlıklı ve bakımlı olması önemlidir ama bunların yanı sıra uygulayacağımız küçük makyaj teknikleriyle de bunları destekleyebiliriz. Nasıl mı? İstediğiniz renkteki ruju dudaklarınıza sürün. Parmak uçlarınızı da ışıltılı pembe göz farına batırın. Parmak uçlarınızdaki ışıltılı pembe göz farını üst ve alt dudaklarınızın orta kısımlarına sürün. Hafifçe dudaklarınıza eşit miktarda yayın. Bu küçük makyaj hilesi dudaklarınızın daha dolgun görünmesini sağlayacaktır. Son olarak bir makyaj önerisi daha! Burada bronz pudradan yardım alıyoruz. Dudak fırçanızı bronz pudraya batırın ve alt ve üst dudağınızın orta kısımlarını gölgeleyin. Buraya dikkat! Dudaklarınızın sadece orta kısımlarını gölgelemelisiniz. Bu işlemi tamamladıktan sonra uyguladığınız pudrayı hafifçe dudaklarınıza dağıtın ki doğal durduğundan emin olun.

Dolgun dudaklar için peeling de uygulayabilirsiniz. Dudaklarınıza peeling yapmak için kabartma tozunu kullanabilirsiniz. Kabartma tozunu dudaklarınıza uygulamak için kabartma tozunu bir miktar zeytinyağı ya da hindistan cevizi yağıyla karıştırabilirsiniz. Daha sonra elde ettiğiniz karışımı dudaklarınıza ve dudak çevresine masaj yaparak uygulayın. En az yarım saat bekledikten sonra ılık suyla dudaklarınızı yıkayabilirsiniz.

Önerilen Yazı
Soğuk Havalarda Cilt Kuruluğunu Önleme Yolları

Bal maskesi

1 tatlı kaşığı bal, 1 yemek kaşığı yoğurt ve yarım salatalığı karıştırarak elde ettiğiniz maskeyi masaj yaparak dudaklarınıza uygulayabilirsiniz. 10 dakika bekleyip ılık su ile durulayabilirsiniz. Hafta da bir kez yaptığınız takdirde daha parlak ve daha dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz.

Dolgun Dudaklara Sahip Olmak İçin Öneriler
Fotoğraflar: Giyim ve Moda
INSTAGRAM CLİCK

Yazar Hakkında

Yorum Yap