Özel Cilt Maskesi Tarifi

Özel Cilt Maskesi Tarifi

3

Özel Cilt Maskesi Tarifi Pürüzsüz ve sağlıkla parlayan bir cilt tipe sahip olmak istiyorsanız özel cilt maskesi tariflerini uygulamaya alabilirsiniz.

Özel Cilt Maskesi Tarifi
Özel Cilt Maskesi Tarifi

Cilde Ferahlık Veren Maske Tarifi

  • 1 yemek kaşığı yoğurt
  • 1 yemek kaşığı limon suyu

Cilde ferahlık veren maske tarifi için 1 yemek kaşığı yoğurdun içerisine 1 yemek kaşığı limon suyu ekleyerek harmanlayalım. Hazırladığımız karışımı cildimize masaj yaparak sürelim ve 15 dakika boyunca bekleyelim. Maskemizin içerisinde yer alan yoğurt cildin beslenmesi ve onarılması adına oldukça idealdir. Limon suyu ise cildinizin yenilenmesi ve cilt lekelerinin giderilmesine yardımcı olmaktadır. Cilde ferahlık veren maske tarifini haftada bir defa uygulamaya alabilirsiniz.

Cildi Onaran ve Canlılık Kazandıran Maske Tarifi

  • 1 yemek kaşığı zeytinyağı
  • 1 yemek kaşığı Türk kahvesi

Cildi onaran maske tarifi için zeytinyağı ile Türk kahvesini harmanlayalım. Hazırladığımız karışımı cilt bölgesine masaj yaparak sürelim ve 10-20 dakika boyunca bekleyelim. Bekleme süresinin ardından maskemizi ovalayarak çıkaralım.

Önerilen Yazı
Yüz Estetiği Konusunda Bilinmesi Gerekenler

Kusursuz Bir Cilt İçin Mucizevi Maske Tarifi

  • 1 yemek kaşığı badem yağı
  • 2 yemek kaşığı süt

Maske yapımı için badem yağı ile sütü harmanlayalım. Hazırladığımız karışımı cildimize pamuk yardımı ile sürelim. Cildi temizleyerek yağ ve kirden arındıracak olan bu maske tarifi aynı zaman da cilde berrak bir görünüm kazandıracak. Maske kullanımı sonrasında cilt ılık su ile yıkanmalıdır. Hayal ettiğiniz cilt tipine sahip olmak isteyenlerdenseniz mucizevi maske tarifi ile tanışabilirsiniz.

INSTAGRAM CLİCK

Yazar Hakkında

https://fosforludusunceler.com/

Yorum Yap

Yorumlar (3)

  1. 3 sene önce

    Deneyen var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.