Trendlerdeki Yazı

Saç Besleyen Maske Tarifleri

saç besleyici maske

Saç Besleyen Maske Tarifleri Düşlerinizde ki saçlara sahip olmak isteyenlerdenseniz saç besleyen maske tariflerini uygulamaya alabilirsiniz. Özel püf noktaları ile desteklenerek hazırlanılan saç besleyen maskeleri saçlarınızı onaracak ve dökülme probleminin giderilmesine yardımcı olacak.

Saç Besleyen Maske Tarifleri
Saç Besleyen Maske Tarifleri

Saç Besleyen Maske Tarifi

  • 1 yemek kaşığı yılan yağı
  • 2 yemek kaşığı badem yağı
  • 2 yemek kaşığı zeytinyağı

Saç besleyici özelliğe ev sahipliği yapan maske tarifi için tüm bitkisel yağları karıştıralım ve saç köklerine masaj yaparak yedirelim. 10 dakika bekleme süresinin ardından saçlarımızı yıkayalım ve havlu yardımı ile silelim. En çok tercih edilenler arasında yer alan saç besleyen maske tarifi saç yeni saç oluşumunu desteklemektedir. Zeytinyağı saç kırıklarını gidermektedir. Badem yağı ise yıpranmış saçların canlanmasını destekleyecek.

Önerilen Yazı
Tırnak Kırılması Nasıl Önlenir?

Saç Besleyen ve Onaran Özel Maske Yapımı

  • 1 yemek kaşığı yoğurt
  • 1 yemek kaşığı zeytinyağı
  • 2 yemek kaşığı yılan yağı

Saç besleyen maske tarifi için yılan yağı, zeytinyağı ve yoğurdu birbiri ile harmanlayalım.. Hazırladığımız karışımı saç köklerine masaj yaparak iyice yedirelim ve 15 dakika boyunca bekleyelim. Daha sonra saçlarımızı yıkayalım. Saç üzerinde mucizevi etkilere ev sahipliği yapan bu özel maske tarifini haftada bir defa uygulayabilirsiniz. Sağlıkla parlayan saçlara sahip olmak isteyenlerin ilk seçimi olan bu maske tarifini mutlaka denemelisiniz. İsteğe bağlı, maskenizin içerisine badem yağı da ilave edebilirsiniz.

INSTAGRAM CLİCK

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (3)

  1. Yilan yagini nerden bulcam ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir