Saç Güçlendiren Maskeler

saç güçlendiren maskeler

Saç Güçlendiren Maskeler Saç güçlendiren maske tarifleri sayesinde düşlediğiniz saç güzelliğine sahip olabilirsiniz. En özel maske tarifleri farklı püf noktaları ile sizlerle.

Saçları Güçlendiren Maske

  • 2 yemek kaşığı bal
  • 4 yemek kaşığı zeytinyağı

Saçları güçlendiren maske tarifi için 2 yemek kaşığı bal ile 4 yemek kaşığı zeytinyağını birbiri ile harmanlayalım ve sprey şişesinin içerisine dolduralım. Hazırladığımız saç güçlendiren maskeyi, saç köklerine sürelim ve 10 dakika boyunca bekleyelim. Masaj uygulamasının ardından saçlarımızı su ile durulayalım.

Saç Güçlendiren Maskeler
Saç Güçlendiren Maskeler

Saçları Güçlendiren Ve Kuvvetlendiren Maske Tarifi

  • 1 adet muz (püre)
  • 2 yemek kaşığı mayonez

1 adet püre haline getirilmiş muzun içerisine 2 yemek kaşığı mayonez ilave edelim. Muzlu mayonez karışımını saçlarımıza sürelim ve 20 dakika boyunca bekleyelim. Saç köklerini besleyerek kırık probleminin giderilmesine yardımcı olan bu maske tarifini hafta da 1 defa olmak üzere uygulamaya alabilirsiniz.

Önerilen Yazı
Saç Kırıklarına Elveda Demenin Zamanı

Saçları Güçlendiren Özel Tarçın Maskesi Tarifi

  • 2 yemek kaşığı Hindistan ceviz yağı
  • 1 yemek kaşığı tarçın
  • 1 yemek kaşığı bal

Saçları güçlendiren maske tarifi için ilk adım da tarçın ile balı harmanlayalım. Hazırladığımız tarçınlı bal karışımın içerisine Hindistan ceviz yağı ilave edelim. Maskemizi saçlarımıza iyice yedirelim ve 15 dakika boyunca bekleyelim. Kusursuz güzelliğe sahip olmak isteyenlerin ilk seçimi olan bu özel maske tarifi aynı zaman da yeni saç oluşumunu desteklemektedir.

INSTAGRAM CLİCK

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. 2 sene önce

    Yöntemlerinizi denedim çoğu işe yaradı teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir