Türk Telekom Arayanı Bil ile 1 GB Bedava internet Kazanmak

turk telekom bedava internet
Türk Telekom Arayanı Bil ile 1 GB Bedava internet Kazanmak

Türk Telekom Arayanı Bil ile 1 GB Bedava internet Kazanmak

Türk Telekom ülkemizin en değerli iletişim markalarının önünde gelmektedir. Gelişen teknolojiler sayesinde insanların internete olan ihtiyacı da artma eğilimindedir. İnsanlar yüklü miktarlar ödeyerek büyük kotalı internet paketleri satın alsa da çoğu zaman bu paketler yetersiz kalmaktadır. Bu durumda kullanıcılar ya ilave paket satın almakta ya da bedava internet kazanma yöntemlerini araştırmaktadır. Hal böyle olunca da iletişim operatörleri rekabeti etkin kılmak amacı ile kullanıcılarına bazı kampanyalar adı altında hediye internet imkanı sunmaktadır.

turk telekom bedava internet

Türk Telekom, faturalı hat kullanıcılarına 1 GB internet kazanma imkanı tanıyor. Arayanı Bil Plus Hediye İnternet kazanmak için bazı şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Şartları yerine getirdiğiniz taktirde 1 haftalık ya da 1 aylık internet kazanmanız mümkün olmaktadır. Arayanı Bil kampanyasını satın alan kullanıcılar; telefonları kapalı iken ya da cevap vermek istemedikleri hallerde kim tarafından kaç kez arandıklarını, ne zaman arandıklarını bir mesaj sayesinde öğrenmektedirler.

Sponsorlu Bağlantı

Kampanyadan yararlanmak isteyen Türk Telekom kullanıcıları abonelik bedeli olarak ayda 2,99 TL ödeyeceklerdir. 6 aylık abonelik sağlamak istiyorlarsa eğer bu bedel 14,99 TL olarak mahsuplanacaktır. Kampanya kapsamı gereği aylık abone olan kullanıcılar haftalık 1 GB hediye internet kazanırken 6 aylık abone olan kullanıcılar aylık 1  GB internet kazanacaklardır. Abonelik işlemi gerçekleştikten sonra hediye internetler hat kullanıcılarına otomatik olarak tanımlanacaktır. Aktivasyon bilgisi kullanıcılara SMS olarak gönderilecektir. Mesaj ile birlikte hediye internet paketinin kullanım süresi de başlamış olur.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap