Turk Telekom Bedava internet

Turk Telekom Bedava internet

0

Türk Telekom, son yılların en dikkat çekici operatörlerinden birisi olarak biliniyor. Bunun en önemli nedeni, kullanıcılarına sunduğu birbirinden cazip bedava internet kampanyaları. Bu yazımızda Türk Telekom’un sunduğu bedava internet kampanyaları hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Türk Telekom, şubeleri üzerinden yapılan TL yüklemelerine özel bedava internet sunuyor. Bu kapsamda verilen internet miktarları şu şekilde;

  • 40 TL yüklemeye günlük 10 GB
  • 50 TL yüklemeye haftalık 10 GB
  • 100 TL ve üzeri yüklemeye aylık 10 GB

Türk Telekom 2019 yeni bedava internet paketleri nelerdir? Türk Telekom operatöründe faturasız kullanıcıların yüzünü güldürecek kampanyalardan biri olan MOR HEDİYE sayesinde artık sizlerde bedava internet kampanyasından faydalanabileceksiniz. Bütün faturasız kullanıcıların faydalanabileceği Türk Telekom Mor Hediye kampanyasından hemen sizlerde faydalanmak istiyorsanız “MOR HEDIYE” yazıp 4545’e ücretsiz kısa mesaj göndermeniz durumunda hattınıza tanımlanacak olan 1 GB bedava internet ile internetin tadını çıkarın.

Sil Süpür Kampanyası Her hafta Türk Telekom’dan sana özel hediyeleri Sil Süpür! Her hafta sürpriz hediyeler sizi bekliyor! Cepten internet, sınırsız konuşma, Muud Premium üyelik ve daha fazlası için şimdi Online İşlemler Uygulaması’ndan giriş yapın!

4,5G Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası 4,5G uyumlu bir cihazınız varsa bu kampanya tam da size göre. Mevcut kartınızı 4,5G uyumlu bir SIM Kart ile ücretsiz olarak bir Türk Telekom Cep Merkezi’nde değiştirin ve hediye olarak tam 30 gün geçerli hediye 1 GB İnternet sahibi olun.

Hediye Sosyal Medya Kampanyası Hediye Sosyal Medya Kampanyası ile WhatsApp, Facebook ve Twitter’da ücretsiz sosyalleşme zamanı, şimdi senin zamanın! Kampanya Bilgisi Hediye Sosyal Medya Kampanyası’na kaydolan kadın müşterilerimiz her 30 günde tek seferde yapacakları 30 TL ve üzeri yüklemelerinde WhatsApp için 1 GB, Facebook ve Twitter için 1 GB olmak üzere toplam 2 GB hediye cepten internet kazanıyor, sosyal medyada diledikleri gibi paylaşımda bulunuyor, vakit geçiriyor! SOSYAL PAKET yazıp 5555 ‘e gönderin.

Türk Telekom Hoş Geldin Kampanyası ile 4 GB Bedava İnternet Kampanyası Türk Telekom ailesine yeni katılacak aboneler için düzenlenmiş bu kampanya ile 4 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bununla da sınırlı kalmayan Türk Telekom ücretsiz olarak hatta 40 TL yükleme yapıyor. Bu TL yüklemesini de mesajlaşma ve konuşma için kullanabilirsiniz. Bu bedava internet kampanyasına katılmak için ‘’BALLI 4 GB’’ yazdıktan sonra SMS olarak 2070’e göndermeniz gerekmektedir.

Türk Telekom Yıllık Bedava İnternet Kampanyası Türk Telekom, kendi ailesine önceden katılmış abonelerini de unutmayarak her sene için 3 GB bedava internet hediye etmektedir. Siz de bu kampanyadan yararlanmak için 5555’e ‘’YILLAR’’ yazarak, abonelik sürenize göre bedava internet kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom E-Fatura ile Cepten 1 GB E-Fatura sistemine geçen türk telekom aboneleri haftalık 1 gb hediye internet kazanıyor. Fatura detaylarınızı e-posta adresinize isteyerek fırsattan hemen faydalanabilirsiniz. Kağıt israfını önleyerek çevre dostu olmak ve bedava internet için 1GB boşluk e-mail adresinizi yazın 3008’e kısa mesaj gönderin

Türk Telekom TL Yükle Kazan Kampanyası Türk Telekom mobil uygulamasından veya turktelekom.com.tr sitesi üzerinden kredi – banka kartı ile tl yüklemelerinize anında 1 gb hediye! Kullanım süresi, 30 tl ve üzeri yüklemelerde 7 gün; 30 tl altındaki yüklemelerde 24 saattir. Son olarak 1 GB KAZAN yazıp 5555 ‘ e göndermeyi unutmayın. Diğer bir kampanya ise online işlemleri ilk kez kullanacaklar için. 35 TL altındaki ilk yüklemeye 1 GB; 35 tl ve üstü ilk yüklemeye 4 GB internet paketi hediye. Kullanım süreleri 30 gündür, sonraki aya devretmez.

Yazar Hakkında

https://fosforludusunceler.com/

Yorum Yap