Türk Telekom Sil Süpür ile Hediye internet Kazanmak

Türk Telekom Sil Süpür ile Hediye internet Kazanmak

0
türk telekom bedava internet

Türk Telekom Sil Süpür ile Hediye internet Kazanmak

Türk Telekom da diğer operatörler gibi kullanıcılarına hediye dakika, internet, sms göndermektedir. Ancak günümüzde artan teknoloji sayesinde akıllı cihazlara olan talebin çoğalması ile internet kullanımı da doğal olarak artmış vaziyettedir. Günümüzde durum böyleyken hediye internet vermek bir rekabet unsuru sayılmakta, hediyesi bol olan firmaların rekabet avantajını sağladığı görülmektedir. Türk Telekom, kullanıcılarına diğer operatörlere göre daha hesaplı paketler sunmaktadır. Bu paketlerin içinde yüksek kotalı internetler bulunsa dahi çoğu zaman kullanıcıların ihtiyaçlarına yetersiz kalmakta ve kullanıcılar ekstra bir paket alma durumda kalmaktadırlar.

Türk Telekom Sil Süpür ile Hediye İnternet Kazanmak

Durum bu şekilde olunca da insanlar ilave paket satın almakta ya da hediye internet kazanma yollarına başvurmaktadır. Bu yollardan bir tanesi Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını iOs cihazınıza ya da android cihazınıza yüklemenizdir.

Sponsorlu Bağlantı

Online İşlemleri kullanırken cihanızda yüklü olan sürümün en son güncellenmiş versiyon olduğuna dikkat ediniz. Online İşlemler’den sol üst köşeden Sil Süpür bölümüne geçerek hediyeleri toplayıp bedava internet kazanabilirsiniz. Haziran 2018 itibari ile kullanıma sunulan Sil Süpür ile her perşembe hediyeler toplayabilirsiniz. Ancak Sil Süpür’den her zaman internet kazanacaksınız diye bir kaide bulunmamakta. Bazen internet, bazen dakika, bazen SMS, bazen de indirim kuponu kazanabilirsiniz. Kısaca hediyeleri kazanmak için yapmanız gerekenler Online İşlemler’i cihazınıza yüklemek, Sil Süpür ekranını açarak ekranda ufak bir temizlik yapmaktır.

Yazar Hakkında

https://fosforludusunceler.com/

Yorum Yap