Türk Telekom’da E-Faturaya Geçene 1 GB internet Hediye

Türk Telekom’da E-Faturaya Geçene 1 GB internet Hediye

0
Türk Telekom’da E-Faturaya Geçene 1 GB internet Hediye

Türk Telekom’da E-Faturaya Geçene 1 GB internet Hediye

Türk Telekom ülkemizin en çok tercih edilen iletişim operatörlerinin en başında gelmektedir. Türk Telekom müşterilerine en cazip teklifleri rakiplerine kıyasla daha uygun fiyatla sunmaktadır. Günümüzde gelişen teknolojinin sayesinde iletişim firmaları kullanıcılarına çeşitli hediyeler sunmaktadır. Bu durum artık bir rekabet unsuru halini almıştır. Yani hediyesi bol olan markanın rekabet avantajını ele geçirdiği kabul edilmektedir.

türk telekom bedava internet

Mobil internet kullanıcıları yüksek kotalı paketler satın aldıkları halde çoğu zaman internetler yetmemekte ay sonu gelmeden paketleri bitmektedir. Durum böyle olunca da insanlar ya ilave paket satın alıyorlar ya da bedava internet kazanmanın yollarını araştırıyorlar. Bu yollardan bir tanesini size bu yazımızda açıklamaya çalışacağız.

Sponsorlu Bağlantı

Türk Telekom yetkilileri kağıt kullanımını azaltarak doğayı korumayı amaçlamaktadır. Bu amaçla da evlere, iş yerlerine gönderilen faturalara bir son vermeyi deneyerek elektronik faturayı yaygınlaştırmaya çalışmaktadır. Türk Telekom kullanıcıları e-faturaya geçtikleri taktirde 1 GB internete ücretsiz olarak sahip olabilmekte. Peki e-faturaya geçiş nasıl olmakta? E-faturalı olmak için öncelikle 1 GB boşluk E-MAİL adresinizi yazıp 3008’e sms atmalısınız. Bu sms sonucunda gelen aktivasyon sonrasında 1 GB hediye internetiniz numaranıza otomatik olarak tanımlanacaktır. Ancak hatırlamakta yarar olarak gördüğümüz bir husus daha var ki bu da; e-faturalı olmak için faturalı hat sahibi olmanız gerektiğidir. Her Türk Telekom kullanıcısının kampanyaya sadece 1 kez katılım hakkı bulunmaktadır.

Yazar Hakkında

https://fosforludusunceler.com/

Yorum Yap