Türk Telekom’da Selfy ile Bedava internet

featured

Türk Telekom’da Selfy ile Bedava internet

Türk Telekom günümüzde en çok tercih edilen GSM operatörlerinin başında gelmektedir. Çünkü Türk Telekom firması diğer operatörlere göre aynı hizmeti vermesine rağmen daha uygun fiyatlıdır. Hal böyle olunca da rekabet avantajı zaten Türk Telekom lehinedir. Fakat yine de Türk Telekom rekabeti etkin kılmak adına diğer firmalar gibi kullanıcılarına bazı zamanlarda bedava internet hizmeti sunmaktadır. Çünkü artık günümüzde gelişen teknoloji sayesinde kullanıcılara hediye internet vermek bir rekabet unsuru olarak kabul görmektedir. Bu yazımızda da Türk Telekom müşterilerine bedava internet kazanmanın bir yolundan bahsedeceğiz.

Türk Telekom’un bir kampanyası olan Selfy, 17-25 yaş arası kullanıcılarına bazı ayrıcalıklar tanımakta. Öncelikle hediye internet kazanmak istiyorsanız Selfy’e kayıt olmanız gerekmekte. Bunun için Selfy yazıp ya da 17-25 yaş arasında olan kişinin TC kimlik numarası yazılıp 4545’e ücretsiz olarak gönderilir. Bu işlem sonucunda gelen aktivasyon mesajı neticesinde artık Selfy’lisiniz demektir.

Sponsorlu Bağlantı

Selfy‘li olduktan sonra sıra geldi bedava internet kazanmaya. Selfy’nin Mor Paket adı altında bedava internetler sunulmakta. Bu paketten ücretsiz olarak 1 GB internet kazanmak istiyorsanız eğer; MOR HEDIYE yazıp 4545’e mesaj göndermeniz gerekmektedir. Daha sonralarda tekrar internet kazanmak istiyorsanız eğer her ay en az 30 TL yüklemelisiniz. Bu yükleme sonucunda hattınıza 1 GB internet otomatik olarak tanımlanacaktır. Yani tekrardan mesaj göndermenize, bir yere kayıt olmanıza gerek bulunmamaktadır.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (3)

  1. Güzel içerik. 🙂

  2. 3 sene önce

    Çoook iyiymiş

  3. Keşke daha önce görseydim iptal olmuş ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir