Turkcell Bedava internet

featured

Uzun yıllardır Turkcell için ücretsiz internet paketleri hakkında siz takipçilerimize güncel hediye internet veren paketler konusunda bilgiler paylaşmaktayız. Bugün ise Turkcell bedava internet 2019 kampanyalarına göz atacağız ve sizlerde 2019 yılında kullanabileceğiniz çeşitli paketlere sahip olabileceksiniz. 

TURKCELL İNTERNETİNİ İKİYE KATLA – ENFLASYONLA MÜCADELE Kampanyaya katılmak için akıllı mobil cihazınıza BİP uygulamasını indirin. İkinci adım olarak Bip uygulamasına giriş yapın ve ENFLASYONLA MÜCADELE kanalına gidin. Tarifenizdeki internet anında İKİ KAT olsun. Eğer kullandığınız tarife kapsamında 3 GB internet tanımlı ise Bip ı-uygulamasındaki Enflasyonla Mücadele Kampanyası sayesinde anında BEDAVA 6 GB İNTERNET PAKETİNE sahip olun. Bu Bana yetmez ben daha çok internet istiyorum diyorsanız yazımızı okumaya devam edin ve HEDİYE İNTERNET BUTONLARI ile bedava internet paketi kazanın.

Dergilik ile Tanışma 1 GB Kampanyası Dergilik uygulamasını ücretsiz bir şekilde indirip, uygulamaya giriş yapıp haftada 1 GB mobil internet kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz. Kampanya hangi tarihler arasında geçerli? Kampanyadan 31 Ocak 2020 tarihine kadar faydalanmak mümkün. Kampanya kapsamında sunulan hediye internet miktarı ne kadar? Bu kampanyaya, kampanya dönemi boyunca 1 kez, haftada 1 GB internet kullanımından ücretsiz bir şekilde faydalanabilecek şekilde katılım sağlayabilirsiniz. Kampanyadan kimler faydalanabilir? Kampanyadan sadece bireysel Turkcell kullanıcıları faydalanabilir. Kampanyadan faydalanmak için ne yapmak gerekiyor? Kampanyadan faydalanabilmek için Dergilik uygulamasını indirip uygulamaya ücretsiz bir şekilde giriş yapmak gerekiyor. Ancak kampanyadan yararlanmanın tek koşulu uygulamayı indirip giriş yapmak değil. Bununla birlikte uygulamaya ilk kez giriş yapmış olmak da gerekiyor.

GNÇ Gece 1 GB Kampanyası GNÇ Eko Yıllık Abonelik ya da GNÇ Eko Paketi kullanıcısı olmanız halinde bu kampanyadan faydalanmak için ek bir işlem yapmanıza gerek yok. Hattınıza 22:00-06:00 saatleri arasında kullanmanız üzere 1 GB internet tanımlanır. Kampanya hangi tarihler arasında geçerli? Kampanyanın geçerlilik tarihi 31 Aralık 2019 tarihinde sona erecek. Kampanya kapsamında sunulan hediye internet miktarı ne kadar? Aboneliğinizi iptal etmediğiniz sürece hattınıza 22:00 ile 06:00 saatleri arasında kullanmanız üzere 1 GB hediye internet tanımlanır. Kampanyadan kimler faydalanabilir? Kampanyadan yalnızca GNÇ Eko Paketi ve GNÇ Eko Yıllık Abonelik kampanyasındaki aboneler faydalanabilirler. Kampanyadan faydalanmak için ne yapmak gerekiyor? Kampanyadan faydalanmak için herhangi bir uygulamayı indirmenize ya da katılım SMS’i göndermenize gerek yok. Yukarıdaki paketlerden herhangi birine aboneyseniz başvurunuz otomatik olarak gerçekleşir.

Otomatik Ödeme Talimatı Ücretsiz 2 GB İnternet Kampanyası Eğer bireysel ses hattı abonesiyseniz, yurt içi internet kullanımı için 2 GB hediye internet paket fırsatından faydalanabilirsiniz. Kampanya hangi tarihler arasında geçerli? Kampanyanın geçerlilik tarihi 31 Aralık 2019 tarihinde sona erecek. Kampanya kapsamında sunulan hediye internet miktarı ne kadar? Kampanya kapsamında 1 ay boyunca geçerli olmak üzere 2 GB hediye internet kullanımı hakkı elde edebilirsiniz. Kampanyadan kimler faydalanabilir? Kampanyadan yalnızca bireysel ses hattı sahibi müşterilerin faydalanması mümkün. Kampanyadan faydalanmak için ne yapmak gerekiyor? Kampanyadan faydalanmak için yalnızca otomatik ödeme talimatı vermek ve ilk fatura ödemesinin talimattan yapılması yeterli. Ek bir katılım talebinde bulunmanıza ihtiyaç yok.

GNÇ Gece 3 GB Kampanyası GNÇ Full Yıllık Abonelik ya da GNÇ Full Paketi kullanıcısı olmanız halinde bu kampanyadan faydalanmak için ek bir işlem yapmanıza gerek yok. Hattınıza 22:00-06:00 saatleri arasında kullanmanız üzere 3 GB internet tanımlanır. Kampanya hangi tarihler arasında geçerli? Kampanyanın geçerlilik tarihi 31 Aralık 2019 tarihinde sona erecek. Kampanya kapsamında sunulan hediye internet miktarı ne kadar? Aboneliğinizi iptal etmediğiniz sürece hattınıza 22:00 ile 06:00 saatleri arasında kullanmanız üzere 3 GB hediye internet tanımlanır. Kampanyadan kimler faydalanabilir? Kampanyadan yalnızca GNÇ Full Paketi ve GNÇ Full Yıllık Abonelik kampanyasındaki aboneler faydalanabilirler. Kampanyadan faydalanmak için ne yapmak gerekiyor? Kampanyadan faydalanmak için herhangi bir uygulamayı indirmenize ya da katılım SMS’i göndermenize gerek yok. Yukarıdaki paketlerden herhangi birine aboneyseniz başvurunuz otomatik olarak gerçekleşir.

GNÇ Gece 5 GB Kampanyası GNÇ Süper Yıllık Abonelik ya da GNÇ Süper Paketi kullanıcısı olmanız halinde bu kampanyadan faydalanmak için ek bir işlem yapmanıza gerek yok. Hattınıza 22:00-06:00 saatleri arasında kullanmanız üzere 5 GB internet tanımlanır. Kampanya hangi tarihler arasında geçerli? Kampanyanın geçerlilik tarihi 31 Aralık 2019 tarihinde sona erecek. Kampanya kapsamında sunulan hediye internet miktarı ne kadar? Aboneliğinizi iptal etmediğiniz sürece hattınıza 22:00 ile 06:00 saatleri arasında kullanmanız üzere 5 GB hediye internet tanımlanır. Kampanyadan kimler faydalanabilir? Kampanyadan yalnızca GNÇ Süper Paketi ve GNÇ Süper Yıllık Abonelik kampanyasındaki aboneler faydalanabilirler. Kampanyadan faydalanmak için ne yapmak gerekiyor? Kampanyadan faydalanmak için herhangi bir uygulamayı indirmenize ya da katılım SMS’i göndermenize gerek yok. Yukarıdaki paketlerden herhangi birine aboneyseniz başvurunuz otomatik olarak gerçekleşir.

GNÇ Gece 7 GB Kampanyası GNÇ Star Yıllık Abonelik ya da GNÇ Star Paketi kullanıcısı olmanız halinde bu kampanyadan faydalanmak için ek bir işlem yapmanıza gerek yok. Hattınıza 22:00-06:00 saatleri arasında kullanmanız üzere 7 GB internet tanımlanır. Kampanya hangi tarihler arasında geçerli? Kampanyanın geçerlilik tarihi 31 Aralık 2019 tarihinde sona erecek. Kampanya kapsamında sunulan hediye internet miktarı ne kadar? Aboneliğinizi iptal etmediğiniz sürece hattınıza 22:00 ile 06:00 saatleri arasında kullanmanız üzere 7 GB hediye internet tanımlanır. Kampanyadan kimler faydalanabilir? Kampanyadan yalnızca GNÇ Star Paketi ve GNÇ Star Yıllık Abonelik kampanyasındaki aboneler faydalanabilirler. Kampanyadan faydalanmak için ne yapmak gerekiyor? Kampanyadan faydalanmak için herhangi bir uygulamayı indirmenize ya da katılım SMS’i göndermenize gerek yok. Yukarıdaki paketlerden herhangi birine aboneyseniz başvurunuz otomatik olarak gerçekleşir.

10 GB Hediye İnternet Kampanyası Turkcell aktivitelerinde özel olarak dağıtılan hediye SIM kartta yer alan şifre aracılığıyla 10 GB internet ücretsiz internet erişimi hakkından faydalanabilirsiniz. Kampanya hangi tarihler arasında geçerli? Kampanyanın geçerlilik tarihi 31 Aralık 2019 tarihinde sona erecek. Kampanya kapsamında sunulan hediye internet miktarı ne kadar? Hediye SIM kartta yer alan şifre ile 10 GB internet erişime ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kampanyadan kimler faydalanabilir? Kampanyadan faydalanmak için Turkcell aktivitelerinde dağıtılan SIM kartlardan birine sahip olmak gerekiyor. Bununla birlikte 6 ay boyunca kullanıma açık olacak internet erişiminden yalnızca 4.5G uyumlu ses hattı sahipleri faydalanabilir. Kampanyadan faydalanmak için ne yapmak gerekiyor? Kampanyaya katılmak için ENHIZLI yazıp ilgili promosyon şifresini yazarak 2222’ye SMS göndermek gerekiyor. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS ücretsizdir. Örnek format: ENHIZLI PROMOSYONŞİFRESİ > 2222

Turkcell Yaani 2 GB Bedava internet Kampanya Adı: Turkcell Yaani Bedava internet Kampanya Koşulu: Yaani uygulaması kullanmak. Kampanya İçeriği: 2 GB internet Kampanya Ücreti: Ücret Yok Turkcell Yaani ile Bedava internet Kazanmak Yeni Turkcell uygulaması olan yerli arama motoru uygulaması yaani ile birlikte uygulama indirdikten sonra her gün uygulama içerisinde arama yaparak bir hafta sonucunda kazanabileceğiniz 2 GB bedava internet sms sonrası hattınıza otomatik olarak yüklenecektir.

Genç Turkcell Bedava internet Nasıl Yapılır? Genç Turkcell paketleri kullanıcılara özel bedava 1 GB internetten yararlanabilmek için Turkcell GNÇ üyesi olmalısınız. Eğer ben zaten GNÇ’liyim derseniz yapmanız gereken tek işlem 30 TL veya üzerinde bir yükleme yapmanız dahilinde sizlere 1 ay geçerli 1 GB bedava internet hediye edilecektir.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap