Turkcell Bip Uygulaması ile Bedava internet Kazanmak

Turkcell Bip Uygulaması ile Bedava internet Kazanmak

0

Bedava internet nasıl yapılır?

Turkcell Bip Uygulaması ile Bedava internet Kazanmak

Son zamanlarda akıllı telefonlara olan ilginin artması sonucu internet kullanım miktarı da artmış durumdadır. Artık insanlara satın aldıkları paket kapsamındaki internet miktarı yetersiz gelmektedir. İnsanlar da bu internet açıklarını ya ek paket satın alarak gidermekte ya da bedava internet kazanma yollarına başvurmaktadır. Turkcell de işte tam bu noktada kullanıcılarına hediye internet kazandırmaktadır. Biz de bu yazımızda Turkcell’in Bip uygulaması ile nasıl internet kazanabileceğinizi anlatmaya çalışacağız.

turkcell bedava internet nasıl yapılır

Bip uygulaması Turkcell‘in bir tür mesajlaşma uygulamasıdır. Whatsapp ile benzer yönleri bulunmaktadır. Bu uygulamayı android ya da iOs cihazınıza ücretsiz olarak indirerek bazı şartları yerine getirdiğiniz taktirde bedava internet kazanabilirsiniz. Eğer yeni bir Bip kullanıcısı iseniz ilk mesajlaşmanızda 1 GB internet hediyeniz numaranıza tanımlanabilir. Fakat birkaç senedir bu uygulamayı kullanmakta iseniz; ARTI 1GB BİP yazıp 2222’ye kısa mesaj atarak ekstra 1 GB daha internet kazanmanız mümkün olabilmektedir.

Sponsorlu Bağlantı

Bu uygulamayı ilk kez kullanıyor iseniz 5 farklı arkadaşınıza mesaj attığınız taktirde 1 hafta geçerli 1 GB internet kullanım hakkına sahip olmanız mümkündür. Ayrıca mesajlaşma dışında arama yaparak da yani 2 farklı arama yaparak da 1 hafta geçerli 2 GB hediye internet kazanmanız mümkün olacaktır. Gördüğünüz gibi Turkcell, kendi kullanıcılarına birçok yoldan bedava internet kullanım imkanı sunmaktadır. Size kalan tek şey ise; bu yöntemleri internette küçük bir araştırma yaparak öğrenmek.

Yazar Hakkında

https://fosforludusunceler.com/

Yorum Yap