Turkcell Emocanlar ile Bedava internet

Turkcell Emocanlar ile Bedava internet
Turkcell Emocanlar ile Bedava İnternet

Turkcell Emocanlar ile Bedava İnternet

Turkcell çeşitli kampanyalar ve fırsatlar adı altında kullanıcılarına hediye internet dağıtmaktadır. Son yıllarda akıllı cihazların kullanım sıklığının artmasından dolayı kullanıcıların, internet ihtiyaçları doğal olarak artmıştır. İnternet ihtiyacına artan talep sonucu GSM operatörleri de kendi aralarında bir rekabete girmişlerdir. Bu rekabetin ana unsurlarından biri de bedava internet sağlamaktır. Turkcell de bu rekabetin bir sonucu olarak kullanıcılarına çeşitli yollardan, bazı şartlar ışığında ücretsiz internet vermektedir. Dolayısıyla kullanıcılar da bedava internet kazanma yöntemlerini araştırmaya koyulmuşlardır. Bu yöntemlerden birisi Turkcell’in Emocan Çocuk Uygulaması yöntemidir.

Turkcell Bedava internet

Sponsorlu Bağlantı

Emocan Çocuk uygulaması ile Turkcell, müşterilerine bedava internet sunmaktadır. Emocan uygulaması sayesinde, ebeveynler çocuklarının telefonunu kendi kontrolleri altına alıyorlar. Günde kaç saat telefonla oynamaları gerektiğini, ebeveynler kendi telefonları ile yönetiyorlar. İşte bu hizmeti kullanan ebeveynlere Turkcell 5 GB internet hediye ediyor.

bedava internet

Emocan Çocuk uygulamasını AppStore ya da Google Play’den ücretsiz olarak indirmeniz mümkündür. Bu hizmet ilk ay ücretsiz olarak sunulmakta ve ebeveynlerin denemesi sağlanmaktadır. Daha sonraki aylarda ise kullanıma devam edilmesi durumunda aylık 3,99 TL’lik bir abonelik bedeli bulunmaktadır. Aboneliği başlatmak için EMOCAN COCUK yazıp 2220’ye göndermelisiniz. Uygulamayı yükleyip kullananlara her ay uygulama içi geçerli 5 GB internet hediye edilmektedir. Kampanya 2020 yılının ilk ayına kadar geçerlidir. Aboneliği iptal etmek istiyorsanız eğer; IPTAL EMOCAN COCUK yazıp 2220’ye göndermelisiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap