Turkcell Salla Kazan ile Bedava internet

featured
turkcell bedava internet

Turkcell Salla Kazan ile Bedava internet

Turkcell ülkemizde en çok tercih edilen GSM operatörlerinin ilk sırasında yer almaktadır. Çünkü Turkcell, kullanıcılarına birçok imkan sunmakta ve bu imkanları çoğu zaman ücretsiz olarak kullanıma açmaktadır. Turkcell de tıpkı diğer GSM operatörleri gibi kullanıcıların hediye internet hizmeti sunmaktadır. Operatörlerin kullanıcılarına hediyeler göndermesi artık günümüzde bir rekabet unsuru olarak görülmektedir. Günümüzde internet kullanım oranı ciddi derecede arttığından, mobil kullanıcılar da doğal olarak internete olan taleplerini karşılamakta zorluk çekmektedirler. Hal bu olunca da insanlar bedava internet kazanma yollarına başvurmaktadırlar. Bu yollardan birisi de Turkcell’in çeşitli uygulamalarından sadece biri olan Salla Kazan yöntemidir. Bu yazımızda bu yöntemden kısaca bahsedeceğiz.

Turkcell Salla Kazan ile Bedava internet

Turkcell, kullanıcılarına salla kazan yöntemiyle bedava internet sunmasının yanında birçok fırsat da sunmakta. Bu fırsatlar; konuşma, mesajlaşma, indirim kuponları gibidir. Salla Kazan kampanyası Turkcell kullanıcılarının sık sık kullandığı bir yöntemdir. Bu yöntemi gerçekleştirebilmek için; android kullanıcılarının Google Play üzerinden, iOs kullanıcılarının AppStore üzerinden ücretsiz olarak indirmeleri gerekmektedir.

Sponsorlu Bağlantı

Eğer telefonunuz ve sim kartınız 4,5 G uyumlu değilse bu imkandan faydalanmanız mümkün değildir. Bu uygulama sayesinde Turkcell kullanıcıları haftada 1 kez bedava internet kazanma şansı elde etmektedir. Kampanyaya Turkcell Hesabım uygulaması üzerinden girerek, Salla Kazan butonuna tıklayıp telefonu sallayarak hediyeleri kazanıyorsunuz. Ancak hediyelerin kullanım süresi 24 saat ile 1 hafta aralığındadır.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap