Turkcell Yaani Uygulaması ile Bedava internet

Turkcell Yaani Uygulaması ile Bedava internet

Turkcell Yaani Uygulaması ile Bedava internet

Turkcell de diğer operatörler gibi kendi kullanıcılarına bedava internet sağlayabilmektedir. Günümüzde bu durum artık bir rekabet unsuru haline gelmiştir. Turkcell de bu rekabeti en etkin şekilde kullanarak kendi kullanıcılarına yönelik hediye internet çalışmaları yürütmektedir. Bu çalışmalardan biri Yaani arama motoruna yöneliktir. Yaani arama motoru tüm operatör kullanıcıları tarafından kullanılabilmektedir. Ancak Turkcell kullanıcıları kullanırken internet de kazanabilmektedir. Turkcell kullanıcısı iseniz ve hediye internet kazanmak istiyorsanız bu yazımızı okumalısınız.

Yaani uygulamasını android telefonu kullanıcısı iseniz Google Play üzerinden, iOs kullanıcısı iseniz AppStore üzerinden ücretsiz olarak telefonunuza ya da başka bir cihazınıza indirebilirsiniz. Turkcell kullanıcıları bu arama motorunu cihazlarına ilk yüklemeleri koşulu ile 1 hafta geçerli 1 GB hediye internet kazanabilmektedirler. Hediyeyi kazanabilmek için Turkcell veri bağlantılarından (LTE, 3G) birini kullanmaları yeterlidir. Ayrıyeten Turkcell kullanıcıları ayın minimum 10 günü bu arama motorunu kullanmalı ve en az 20 arama yapmalıdır. Bu koşulları yerine getirdikleri takdirde ise ayrıyeten 1 GB internet daha cihazlarına tanımlanmış olacaktır. 

Sponsorlu BağlantıBilmeniz gereken bir nokta daha var ki bu; kazandığınız interneti nerede kullanabileceğinizdir.  Yaani arama motorundan gelen 1 GB interneti her yerde kullanamıyorsunuz ne yazık ki. Bu hediyeyi sadece Yaani uygulamasını kullanırken kullanabiliyorsunuz. Ancak uygulamayı kullandıkça 1 GB hediye internet her ay yenilenmektedir. Bu sayede yılda 12 GB internet kazanma durumunuz mevcuttur. 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap