Vodafone Bedava internet Fırsatı

Vodafone Bedava internet Fırsatı

0

Vodafone Bedava internet Fırsatı

Ülkemizde, akıllı cep telefonlarına olan talep artışı ve artan teknoloji ile birlikte mobil internet kullanımı da arttı. Eskiden tuşlu telefonlarda çok daha az internet paketlerine ihtiyaç duyulurken şimdilerde büyük miktarlardaki internetler bile yetersiz kalabiliyor. Bu durum doğal olarak operatörler arasındaki rekabeti de artırmış durumda. Birçok mobil operatörlerinde de olduğu gibi bir küresel marka olan Vodafone firması da kullanıcılarına kampanyalar adı altında ücretsiz, bedava internet hizmeti sunabilmektedir.

Vodafone’da bedava internet kazanmanın en bilindik yöntemlerinden biri olan “Vodafone Yanımda” seçeneğidir. Bu yöntem için öncelikle “Vodafone Yanımda” uygulamasını AppStore ya da Google Play’den ücretsiz olarak indirmelisiniz. “Vodafone Yanımda” uygulaması Vodafone operatörünün sunduğu online hizmetler sağlayan bir yardımcı uygulamadır. Yani bu uygulama sayesinde Vodafone hattınıza yapacağınız işlemleri bayiye gitmeden gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Bu uygulama sayesinde her hafta uygulamaya giriş yaparak 500 MB ile 1 GB arasında interneti hediye olarak alıp kullanabilirsiniz. Uygulama içerisinde yer alan “Bana Ne Var?” butonunu tıklayıp çarkı çevirerek hediyenizi alabilirsiniz. Hediye aldığınız interneti o ay içerisinde bitirmeden diğer ayda kalanını kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantı

Bana Ne Var çarkının içerisinde birden fazla çeşitli internet paketleri bulunurken farklı kampanyalar ve fırsatlar da bulunmaktadır. Ancak bilinmesi gereken bir detay daha bulunmaktadır. Bana Ne Var çarkından hediye almanız sadece pazartesi günleri mümkündür. Yani pazartesi günleri bedava internet alma şansınız bulunmaktadır.

Yazar Hakkında

https://fosforludusunceler.com/

Yorum Yap