Vodafone Bedava İnternet

featured

2019 yılında da Vodafone müşterilerine en iyi şekilde hizmet etmek için birçok promosyonlar dağıtmaktadır, özellikle de bu promosyonları Vodafone yanımda uygulamasını kullananlar için ideal bir şekilde eşit miktarlar da paylaştırmakta.

Vodafone faturasız hat kullanıcısı iseniz, size özel hazırlanan kampanyadan faydalanarak 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için hattınıza 30 TL ve üzeri TL yüklemeniz yeterli olacaktır.

Vodafone bedava internet kazanmanın en kolay ve aynı zamanda en bilinen yollarından bir tanesi “Vodafone Yanımda” uygulamasını indirmektir. Bütün Vodafone hat sahibi ve kullanıcılarının indirebileceği “Vodafone Yanımda” uygulaması ile her hafta güncel olarak 5GB ile 500MB arasında bedava internet kazanabilirsiniz. Kazandığınız bu internet paketlerini bitirmeden sonraki ay içerisinde de biriktirerek kullanabilirsiniz. Vodafone yanımda uygulaması ile bedava internet kazanmak için menüden “Bana Ne Var?” bölümüne giriş yapın ve çarkı çevirin. Çarkın içerisinde hem birden fazla bedava internet paketleri bulunurken, aynı zamanda birçok sürpriz ve kampanyadan da faydalanabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Paketi
EVET yazıp 3785’ye gönder 100 Dakika hediye verilmekte. Bu pakete kayıt olarak vodafone bedava dakika paketi sahibi olabilirsiniz. (Bu paket bittiğinde iptal etmenize gerek yoktur sistem tarafından otomatik olarak iptal edilir.)

Vodafone Bedava İnternet Paketi Kazan yazıp 4445’e gönderince katlanan paketlerden yararlanabilirsiniz. Katlanan paketler ile Vodafone bedava internet 2019 kazanabilirsiniz.

4.5G Uyumlu Hatta geiş yapanlara 1GB İnternet Hediyesi verilmektedir. 4.5G kapsamlı hatta geçiş yapan operatörlere internet paketi hediye eden Vodafone Bu kampanya ile 1 GB internet fırsatı sunmaktadır. Bundan faydalanmak içinhattın 4.5G ile uyumlu hale getirilmesi gerekmektedir.. Bedava internet kullanımı için verilen 1GB 30 gün geçerli olmakla birlikte telefon ayarlarının da 4.5G olarak güncel hale getirmesi gerekmektedir.

Vodafone Faturalı Bedava İnternet Bu kampanyadan yalnızca Vodafone bireysel faturalı hat sahipleri yararlanabilir. E-Fatura ile fatura detaylarını e-mail adresinize online olarak gönderilmesini talep ederek ücretsiz internet kazanın. EFATURA yazıp boşluk bıraktıktan sonra e-posta adresinizi 7000 ‘e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Akâbinde 15 gün geçerli 1 GB internet paketi hattınıza tanımlanacaktır, kampanya 1 kereye mahsustur.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 5 ay önce

    Bedava internet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir