1. Ana Sayfa
  2. Faydalı Bilgiler
  3. Vodafone “Seviyorum interneti” Testi ile Bedava internet

Vodafone “Seviyorum interneti” Testi ile Bedava internet

bedava internet
vodafone bedava intenret

Vodafone “Seviyorum interneti” Testi ile Bedava internet

Vodafone, kullanıcılarına çeşitli kampanya ve fırsatlar adı altında birçok kolaylıklar ve bedava hizmetler sağlamaktadır. Bedava internet kazanmanın birçok yolu vardır ve bu yollar aşağı yukarı birbirine benzerdir. Fakat Vodafone’un yeni getirdiği bir kampanya ile bedava internet kazanmak biraz daha uğraştırıcı ama daha zevkli hale getirilmiştir. İnterneti Seviyorum testi ile Vodafone bu testi çözenlere 3 GB internet hediye etmektedir. Bu yazımızda biraz bu testten bahsedelim.

Vodafone “Seviyorum interneti” Testi ile Bedava internet

Son zamanlarda yapılan en güzel kampanyalardan biri olarak gördüğüm Vodafone Seviyorum İnterneti Testi; ilgililerine bazı sorular yönlendiriyor. Öncelikle testi çözmeye başlamak için test sayfasına tarayıcınızdan giriş yapmalısınız. Testteki sorular; günlük hayatta kaç saat internet kullanıyorsunuz, hangi cihazlardan erişim sağlıyorsunuz gibi sorulardan oluşuyor. Kampanya kapsamında yer alan anketi doldurarak 24 saat geçerli 3 GB kazanabilmenin yanında diğer soruları cevaplamanız halinde de 5 yıl geçerli 1 Terabayt internet kazanma fırsatı da yakalayabilirsiniz.  Testi çözdükten sonra telefon numaranızı sisteme yazıp gelen kodu girerek interneti kullanmaya başlıyorsunuz. Ancak daha öncesinde kullanım şartlarının yazılı olduğu metni kabul etmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde bir işe yaramayacaktır.

Sponsorlu Bağlantı

bedava internet

Bu kampanyanın Vodafone açısından bir amacı daha vardır. Bu da; Türkiye’nin Dijitalleşme Haritasını çıkartmaktır. Cevaplar anonim olarak ele alınıp ona göre ortaya bir sonuç çıkarılacaktır. Bu sonuçlar doğrultusunda dijitalleşmenin nedenleri ve ortaya çıkardığı sonuçlar incelenmektedir. 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 4 ay önce

    Hemen denemeliyimm?