Vodafone Yanımda Uygulaması ile Bedava internet

Vodafone Yanımda Uygulaması ile Bedava internet
Vodafone Yanımda Uygulaması ile Bedava internet

Vodafone Yanımda Uygulaması ile Bedava internet

Vodafone Yanımda uygulaması kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Kullanıcılar bu uygulama yardımı ile hesap hareketlerine kolayca ulaşabilmekte, kalan kullanım haklarını görüntüleyebilmekte ve istedikleri durumda faturalarını ödeyebilmektedirler. Vodafone yetkilileri de bu uygulamaya çok önem vermekte ev sürekli geliştirmektedir. Çünkü bu uygulama sayesinde kullanıcılar çağrı merkezlerini çok meşgul etmiyorlar ve işlerini bu uygulama ile gerçekleştiriyorlar.

bedava internet

Online hizmetler hem daha pratiktir hem de daha kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Bu uygulama sayesinde kullanıcılar bedava internet sahibi de olabilmektedir. Vodafone Yanımda uygulamasını eğer iOs kullanıcı iseniz AppStore’dan; android kullanıcısı iseniz de Google Play üzerinden ücretsiz olarak cihazınıza yükleyebilirsiniz. Yüklediğini Vodafone Yanımda uygulamasının güncel olmasına dikkat ediniz. 

Sponsorlu Bağlantı

vodafone bedava internet

Vodafone Yanımda uygulamasına arkadaşlarınızı, ailenizi ya da sevgilinizi davet ederek bedava internet sahibi olabiliyorlar. Söz konusu kişi davetinizi kabul ettikten sonra uygulamayı indirmeli, uygulamaya giriş yapmalıdır. Bu işlemler sonucunda mobil hattınıza 2 GB internet kullanım hakkı tanımlanmaktadır. Bu 2 GB internetin 1 hafta kullanım hakkı bulunmakta ve 1 hafta sonunda kalan internet kullanılamamaktadır. Davet ettiğiniz arkadaşınız da başka bir tanıdığını davet ederek o da internet kazanabilmektedir. Gördüğünüz gibi satın aldığınız paket dışında da bazı yöntemler sayesinde Vodafone, kullancılarına bedava internet hediye edebilmektedir. Yapmanız gerekenleri kısaca anlatmaya çalıştık ve ek paket almanıza gerek kalmadan internet açığınızı kapatmaya yardımcı olduk.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap