Vodafone’da Bedava 8 GB internet Kazanmak

vodafone bedava internet
bedava internet

Vodafone’da Bedava 8 GB internet Kazanmak

Vodafone operatörü 1991 senesinde kurulmuştur. 2006 yılında ülkemizde faaliyet göstermekte olan Telsim’i satın alarak Türkiye’de çalışmalara başlamıştır. İngiltere merkezli bir operatör firmasıdır. Günümüzde gittikçe gelişen teknoloji sayesinde kullanım oranı artan akıllı cihazlarda; internet kullanımı da giderek artma eğilimindedir.

Fakat internet paketleri bazen çoğu kullanıcılara yetersiz gelmekte ek paketlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu söz konusu kullanıcılar da bedava internet kazanmanın yollarını aramaya koyulmuşlardır. Bu yollardan biri SMS göndererek 8 GB internet kazanmaktır.

Sponsorlu Bağlantı

Bedava 8 GB interneti hattınıza tanımlatmak için öncelikle bu işlemi daha önceden gerçekleştirmemiş olmanız gerekmektedir. SUPER2GB yazıp 3636 numarasına kısa mesaj göndererek numaranıza yeni bir internet paketi tanımlanacaktır. Aslında bu yeni bir paket satın almanız demektir ancak ilk ayı deneme sürümü olduğundan ücretsiz olarak kullanılmaktadır. Paketin süresi 1 ayı tamamlamadan en az 1 gün önce paketi iptal etmelisiniz. İptal etmediğiniz taktirde bir sonraki ay için para ödemek durumda kalacaksınız. Yani özetle yapmanız gereken; SMS atıp paketi kullanmak, 1 ay dolmadan paketi iptal etmektir. Bu sayede faturanıza hiçbir yansıma olmadan 1 ay boyunca bedava internet kullanmış olacaksınız. Gördüğünüz gibi hiçbir ücret ödemeden, paket satın almadan Vodafone yetkilileri, kullanıcılarına bazı kolaylıklar sağlayarak bedava internet hediye etmektedir. Bu yöntemleri çoğu kullanıcılar bilmese de bazılarımız internette aratarak bu gibi yöntemlerden haberdar olabiliyoruz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap