Dizi Önerisi: SENSE8

sense8 dizi önerisi

Dizi Önerisi: SENSE8
Tür: Macera, Bilim Kurgu, Aksiyon
Yapımcılar/Yönetmenler: Lana Wachowski , Lilly Wachowski , James McTeigue , Tom Tykwer  J. Michael Straczynski
Oyuncular : Doona BaeJamie Clayton  Tina Desai Tuppence Middleton Max RiemeltMiguel Ángel Silvestre Brian J. Smith Freema Agyeman Daryl Hannah Alfonso Herrera
Yapım yılı : 2015-2018
IMDB: 8,4
2 sezon 24 bölüm

Sense8

Sense8, 8 farklı şehirde birbirinden farklı 8 kişinin bir şekilde birbirlerini hissetmesiyle başlayan ve aynı zihinleri, bilgileri, yetenekleri paylaşmalarıyla ilginç bir hal alan bu dizide diğer insanlardan farklı olarak birbirlerine duyusal olarak bağlı olan sekiz kişinin, onları incelemek üzere yakalamaya çalışan BPO adlı kuruluştan kaçma hikayelerini anlatılıyor. ilk sezonun çoğunda birbirlerini ve daha çok da kendileri tanıma süreçlerini görüyoruz.

Sense8
Sense8

Dizi Önerisi: SENSE8 Zaten dizi sizi burada bağlıyor kendine. Olaylar, onları bir şekilde birbirine bağlayan hatta onları duyusal olarak doğuran, anneleri diyebileceğimiz Angelica’nın kendini öldürmesiyle başlıyor.  İstemsiz bir şekilde birbirlerinin hayatlarına dahil olan bu 8 kişi olayları kavramaya ve kendilerini keşfetmeye başlıyor. Birbirlerinin hayatlarına konuk olan tehlikeli durumları beraber atlatıp beraber eğlendikleri zaman dilimde gerçek bir aile gibi oluyorlar. Hepsinin ortak düşmanı olan Whipperstan ele ele vererek kurtulmaya çalışma hikayesini heyecanla izliyoruz.

Önerilen Yazı
Film Önerisi: Lion

Kendinizi dizideki bütün karakterleri severken bulacağınıza eminim. Aralarında ki iletişim samimiyet o kadar güzel ki hadi sürekli beraber olsunlar diye düşünmeden duramıyorsunuz.

Sense8
Sense8

Dizi ilk başlarda durağan gibi olsa da konuyu, insanları, hayatın gerçeklerini sunmaları için olması gereken bir süreç olduğunu siz de izlerken anlıyorsunuz. Size bir şeyler katacağına inandığım bu diziyi de öneri olarak bırakıyorum.

Şimdiden iyi seyirler…

Yeni INSTAGRAM adresimiz instagram.com/fosforluhanm !

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (5)

  1. Tavsiyeler için teşekkürler izleyeceğim ?

  2. 3 sene önce

    Teşekkürler

  3. 3 sene önce

    tavsiyelerin çok güzel izlemek için akşamı bekliyorum 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir