Film Önerisi: Nefesini Tut

Film Önerisi: Nefesini Tut

4
4
IMBD:7,1

Film Önerisi: Nefesini Tut Merhaba! 2016 yılında çıkan güzel bir gerilim filmiyle geldim bugün. Evet, korku değil gerilim. Cinlerin perilerin olmadığı bir gerilim filmi yok mu diyenlerdenim ben de. Hafızanıza korkunç görüntüler kazımayan, in cin olmadan da gerim gerim geren bir film bu. Filmin süresi 1 saat 30 dakika. Bu süre içerisinde vücudunuzdaki gerilim azalmıyor, hep bir dudaklarınızı ısırma bir tırnaklarınızı yeme pozisyonunda oluyorsunuz. Filmin çok uzun olmaması ve kalabalık bir kadroya sahip olmaması da hoşuma giden etkenlerden oldu.

Önerilen Yazı
Film Önerisi: Fırtına Anı

Nefesini Tut

Çok profesyonel bir film olmadığını izleyince siz de fark edeceksiniz ama size yaşattığı gerilim bunun hatırlanacak bir detay olmasını unutturacak bana kalırsa. Konusundan özetle bahsetmek istiyorum.

 Kör bir adamın evine girip hırsızlık yaparak yakalanmadan kurtulabileceklerini düşünen üç genci konu alıyor. Kız kardeşi ve kendisini yaşadıkları hayattan kurtarmaya kararlı olan Rocky, arkadaşları Alex ve Money basit bir plan yaparlar. Hem görme özürlü hem zengin olan ev sahibi bu üç arkadaş için kolay lokma gibi görünür. Fakat tahmin edersiniz ki işler planladıkları gibi gitmez. Hafife aldıkları ev sahibi oldukça tehlikeli biridir. Evin içinde süren kovalamaca izleyicinin de nefesini tutmasına neden oluyor. Bu güzel gerilim filmini sizlere sunuyor ve iyi seyirler diliyorum..

Nefesini Tut öneri

Film Önerisi: Nefesini Tut
Yeni INSTAGRAM adresimiz instagram.com/fosforluhanm !

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (4)

  1. Tavsiye edeceğim filmler arasında ilk 3 e girer bu film

  2. Harikaydı. Gerçekten inanılmaz gerilimli bir filmdi yerimde oturamadım film boyunca guzel tavsiye icin teşekkürlerr ?

  3. 3 sene önce

    güzel film herkese tavsiye ediyorum sizin tavsiyeniz üzerine izledim çok hoşuma gitti şimdi diğer önerilerinize bakıcam <3

  4. 3 sene önce

    gerilimi çok yüksek bir filmdi öneriniz için teşekkürler gerilim severler mutlaka izlemeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.