Kitap Önerisi: Pasaklı Tanrıça

Kitap Önerisi: Pasaklı Tanrıça

5

Ve biraz da komedi!

Kitap Önerisi: Pasaklı Tanrıça Kitapçıda gezerken tesadüfen karşıma çıkan arka kapağını okuyarak almaya karar verdiğim bir kitapla geldim bugün de. Daha önce pek okumadığım bir tür olmasından sebep sanırım evde bir süre durdu. Sıkılıp kitaplarımı incelerken hadi başlayayım bakalım diye elime aldım ve neredeyse iki günde bitirdim. Kitabı okurken aşırı eğlendim, gerçekten bu kadar olabilir mi yahu dediğim çok yer oldu. Beni yormayan rahatlatan eğlendiren iki gün geçirdim ve kitabı almakla doğru karar vermenin mutluluğunu yaşadım. Ee peki bu kitap neyi anlatıyor derseniz de şöyle kısa bir özet geçeyim. Umarım kitabın tamamını anlatmadan bitirebilirim.

kitap önerileri ,  kitap al, 2020 kitap önerileri, e kitap, en iyi kitap önerileri 2020, fantastik kitap önerileri, göçebe, kitap oku, kitap önerileri, kitap önerileri 2020, kitap önerileri genç, tarih kitap önerileri

Bir aile düşünün. Hayatlarında önemli olan tek şeyin çalışmak olduğunu düşünen bir aile.. Öyle ki özel günlerde dahi birbirlerine zaman ayırmadıkları birbirlerini görmek için zamanları olmadığı, gerekçesinin de işin daha öncelikli olması gerektiği fikrini benimsemiş bir aile. Hayatı boyunca bu fikri benimsemiş olan Samantha, bu yaşına kadar hep daha çok çalışmıştır. Boş geçirdiği kendine vakit ayırdığı bir zaman dilimi bile yoktur. Başarılı bir avukattır ve henüz genç yaşında(29) yakaladığı, şirkete ortak olma fırsatı için tabiri caizse ölümüne çalışır. Tabi sadece kariyerine odaklanan Samantha birçok şey kaçırdığı gibi ev işlerinden hatta basit birkaç işten bile bir haberdir.

Asla

hiç birini uygulayamadığı bir yapılacaklar listesi vardır, liste o kadar uzundur ki 3 yıl önce yazmaya başladığı maddeleri hala yapılacaklar diye yazdığını fark edemez bile. Gel gelelim ki özenle yükseltmeye çalıştığı kariyerini yaptığı büyük bir hatadan dolayı mahvetmek üzeredir. Yaptığı hatayı fark edip o anda her şeyi geride bırakarak çıkıp gittiği ofisinden sonra hayatının çok başka bir kısmını okuyoruz. Kendinizden kesitler bulabileceğiniz eğleneceğiniz şeker tadında bir roman. Sizde artık ciddi olan şeylerden sıkıldıysanız ve sadece kafa dağıtıp eğlenmek istiyorsanız bu kitap sizin için. Kitabın arka kapağında yazanları da bırakıyorum buraya sizin için.

Kitap Önerisi: Pasaklı Tanrıça
Kitap Önerisi: Pasaklı Tanrıça

” Adım Samantha. Yirmi dokuz yaşındayım. Hayatımda hiç yemek pişirmedim. Yer silmedim. Toz almadım. Düğme falan da dikemem. Yapmayı bildiğim tek şey kontratları yeniden düzenlemek ve müvekkilime milyonlarca pound kâr ettirmek.”

Önerilen Yazı
Dizi Önerisi – Orphan Black – The Haunting of Hill House (Tepedeki Ev)

PASAKLI TANRIÇA

hayatı biraz daha ağırdan alması gereken genç bir kızın hikayesi. Ki bu kızın artık kendini bulması, en önemlisi aşkı bulması gerekiyor. Ve elbette ki sözü edilen bu kızın, bir kenarda öylece durmasına alışkın olduğu ütü masasının ne işe yaradığını da artık uygulamalı olarak öğrenmesi gerekiyor.

Evett… Yorumlarınızı bekliyor olacağım!
Yeni INSTAGRAM adresimiz instagram.com/fosforluhanm !

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (5)

  1. 4 sene önce

    Harika içerik teşekkürler ??

  2. 4 sene önce

    Başarılı bi yazı..

  3. alinmasi gereken kitaplar listesine eklendi bile

  4. Listeye eklendi teşekkürler

  5. Okuyacak kitap arıyordum . Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.