1)BİSİKLETÇİ ŞORTU

Sezonun öne çıkan atletizm akımının yeni temsilcisi bisiklet şortları. Sonbahar/Kış sezonunda da trend olan bu şortlar hız kesmeden devam ediyor. Ünlü markalarda artık sokak modasına yavaş yavaş giriş yapıyor.

2) TAKIM ELBİSELER

Çabasız şık olan takımlar geri döndü. 2019 İlkbahar/ Yaz trendlerinde tasarımcıların farklı yorumlarıyla bizlere sunmuş oldukları bu takım elbiseler hayranlık uyandırıyor.

3) ASALETİN SİMGESİ  ‘’BEYAZ’’

İlkbahar/ Yazın en çok kullanılan renklerinden biri beyazdır . Hemen hemen bütün tasarımcılar bu rengi defilelerinde kullandılar. Bu yaz sokaklarda beyaz seven kadınları daha fazla göreceğiz.

4) NE VAR NE YOK : NUDE BEJ

Her ten rengine gidecek olan nude bej, sezonun trend renklerinden biri. Uzun ve cool gözükmeliyim diyen, tek renk giyinmeyi sevenlerin dolaplarını şenlendirecek gibi gözüküyor.

5) KARGOCU PANTOLONLAR GERİ DÖNDÜ

2019 ‘un en yeni trendlerinden biri de kargo pantolonları. Bu tarz pantolonlar hem çok şık hem de çok rahatlar. Yanlarındaki büyük cep detayları da cool gözükmesini sağlıyor. Kışın postallarla yazın ise sandalet, spor ayakkabı ile çok güzel bir şekilde kombinlenebilir.

6) ASİT YIKAMA DENİM

80’lerin trendi olan asit yıkama 2019 İlkbahar/ Yaz sezonunda da çeşitli yerlerde görüyoruz. Sokakların yeni üniforması şimdiden belli oldu!

7) EL İŞİ TASARIMLAR

2019 yaz sezonunda bolca göreceğimiz diğer trend el işi tasarımlar. Annelerimizin yaptığı el işi kıyafetleri  artık giyme zamanı. Tığ işlerinden balık ağı örgülerine , makrome aplikelerden, uçuşan iplikler bu sezon çok göreceklerimiz arasında.

8) KARIŞIK DESENLER

Moda sektörünün çiçeklerle olan ilişkisi kaldığı yerden devam ediyor. 2019’da ise farklı olarak desenleri karıştırıp farklı bir tarz yaratmış tasarımcılar, sokak stilinde bu kadar iddialı görebilecek miyiz bakalım?

Bir Cevap Yazın