Kış ayları neredeyse geldi çattı ve biz bayanlar yine ne giyeceğimizin derdine düştük. Şüphesiz ki kış mevsiminde saçlarımızın en güzel aksesuarı bere. Bu yüzden bu yazımızı kaçırmayın ve bu kışın bere trendlerini sizler de öğrenin!
Geçen sezonun en gözde parçalarından biri olan örgü bereler bu sezonda vazgeçilmezler arasında. Örgü bereler hem üşümemizi engelliyor hem de birçok çeşit modeli ile kıyafetlerimizle uyum içinde oluyor. Makine örgüsü ya da el örgüsü olması fark etmez, örgü bereler şıklığını her daim gösterebildiği için fazlasıyla tercih ediliyor.

Üzeri çiçekli, düğmeli detaylarla süslenince romantik bir büyü saçan bereler daha sade tasarımlarla da ön planda olabiliyor. Her ne kadar kışa uyum sağlamak için gri ve siyah tonları tercih edilsede, bu mevsimi eğlenceli kılmak için bahar renklerini kullanmak çok daha iyi bir fikir olabilir. Pembe, mavi ve yeşil tonları ile hem kendimizi iyi hissederiz hemde etrafımıza daha pozitif bir enerji yayarız. Böylelikle bu trend renklerle mevsimin farklılığını bereleriniz ile ortaya koymuş olursunuz.

Gece dışarı çıkmak için kullanacağınız modellerde taş detaylı olanları tercih edebilirsiniz, böylece ışıltınız saçlarınızda da devam eder. Deri ceket ile kombin edilince ortaya çok daha spor şık bir görünüm çıkabilir, bu da tercihleriniz arasında olabilir.

Daha çılgın bir tarzınız varsa eğer hayvan detaylı bol tarzda ki bereleri kullanabilirsiniz. Böylece ruhunuzu soğuk kış günlerinde de kolaylıkla yansıtabilirsiniz.

Kışın vazgeçilmez aksesuarı olan bereler hem ucuz hemde çok rahat kullanabileceğiniz rengârenk modelleri ile fark yaratabileceğiniz bir aksusardır. Hadi hanımlar ne duruyoruz, şimdi alışveriş vakti!

Bir Cevap Yazın