Bayanların gerek günlük hayatta, gerekse özel gecelerinde kıyafetleri ile bütünleştirdikleri takılarının, yaşamlarında önemli bir yeri vardır. Öyle ki tarzınız ne olursa olsun, gündüz çarşıda ya da işe gidip gelirken kullandığınız elbiselerinizi bir bilezik, yüzük ya da kolye ile tamamlayarak, elbiseleriniz de farklı bir hareketlilik yakalayabilirsiniz.
2019 sezonunda, bayanların kıyafetlerine can verecek takı modellerinde, en sükse yapacak olan takı; tartışmasız bileklikler olacak. Muaddel bulacağınız bileklikler ile sade elbiselerinizi şık bir geceye adapte edebilirsiniz. Öyle bileklik deyip geçmemek lazım tabii ki. Taşlı ve gümüş olsun, sarı metal görünümlü olsun bu bileklikler 2019 sezonunda el bileziği olarak karşımızda. Evet, yanlış duymadınız, yalnızca parmaklarınızı kaplayacak bir bilezikten bahsediyoruz. 2019 bayan bileklik çeşitleri yalnızca bilek için değil, başparmakta biten modelleri ile sezonun en farklı aksesuar modelleri arasında. Renkli taşlardan, dolamalı modellerden, düz metal, tüy, çiçek ya da melek gibi parçalardan oluşmuş bileklikler, direkt olarak bileğe değil de, dört parmağı kaplayacak şekilde üretilmiş. El bileziklerinin yansıra, bu sezon kelepçe bilezik modelleri de ayrı bir yükselişte. Kelepçe bilezik modelleriyle de klasik görünümün dışına taşmakla kalmayıp, görünümünüze aykırı bir hava katabileceksiniz. Hem kalın hem de ince olarak imal edilmiş bu bilezikleri tek olarak kullanabileceğiniz gibi, farklı markalardan oluşan renkli tasarımları da aynı anda takarak, bir renk cümbüşü oluşturabilirsiniz.
Ve artık örme bilekliklerinizi raflara kaldırmanızın zamanı geldi deriz. 2019 sezonunun bilezikleriyle, üzerinizde başka takıya ihtiyaç duymayacak ve bu sezon her zevke ve her cebe uygun en yeni, tasarım bilezikleri bulabileceksiniz.

Bir Cevap Yazın