Bayanların şıklığını tamamlayan en önemli parçalardan biri olan çantaların 2019 yılı için trend olacak modellerini sizlerle paylaşmak istiyoruz.
-Sırt Çantaları: Özellikle 90’larda çok moda olan sırt çantaları bu sezonda da yine çok kullanılanlar arasında olacak. Farklı formların ve dokuların kullanıldığı sırt çantaları birçok marka tarafından özenle sunulacaktır.
-Dokuma Çantalar: Yumuşak çanta kullanmayı çok seven bayanların en çok hoşuna gidecek olan dokuma çantalar rengârenk formlarıyla çok uyumlu olarak kullanılabilecek.
-Kürklü Çantalar: En çok kullanılan kürk modellerini bu sezonda çantalar üzerinde çok şık tasarımlarla görebilmek mümkün olacak. Soğuk kış günlerinde rahat ve sıcak bir görünüm isteyen bayanlar 2019 yılı için kürklü çantaları severek kullanabilecekler.
-Saçaklı Çantalar: Asla demode olmayan saçaklı çantaları tercih ederseniz bu sezonda en şık yine siz olacaksınız.
-Neon Çantalar: Cesur bir görünüm sergilemek isteyen bayanların severek kullanabileceği neon renkli çantalar karanlıkta sizi aydınlatacak olup, dikkat çekmenizi sağlayacaktır.
-Siyah&Beyaz Çantalar: Klasik ama zarif olan siyah&beyaz kombinli çantalar özellikle iş toplantıları ve akşam etkinlikleri için çok uygun olacaktır.
-Retro Çantalar: Bu modeller bu sezonun en ihtişamlı ve romantik çantaları olacak karşımıza çıkacak. Omuza asmak yerine elde kullanımın çok tercih edildiği bu model çantalarla şıklığınızı tamamlayabileceksiniz.
-Clutches (Kılaç) Çantalar: Şık ve zengin görünüme sahip olan bu model çantalar küçük ve kullanışlı olmaları bakımından en çok tercih edilenler arasında olacaktır.
-Kutu Çantalar: Şekil olarak kutuyu andıran bu çantalar pratik kullanımlar için vazgeçilmez olacaktır.

Bir Cevap Yazın