Ana sayfa MAKALE Türk Telekom bedava internet nasıl yapılır? 2019

Türk Telekom bedava internet nasıl yapılır? 2019

242
0

Türk Telekom’da bedava internet nasıl yapılır? bu konuda size madde madde nasıl yapacağınızı neler yapabileceğinizi yazdım.

Her ay güncelenen paketlerle sizlere Türk Telekom bedava internet hediyelerinden bahsedeceğiz ve yapacak olduğunuz burada yer alan herhangi bir paket sayesinde 2 GB, 5 GB hatta 15 GB’a kadar bedava internet kazanabilirsiniz. Türk Telekom’un müşterilerine özel yapmış olduğu özel gün kampanyaları ile birliktede, her ay çıkan farklı türdeki bedava internet kazanma fırsatları sayesinde bizlere mutlu bir ay geçirmemizi sağlıyor.

1.Selfy’den 1 GB bedava internet

Paketin adı Türk Telekom Selfy Mor Hediye. Bu kampanyadan yararlanmak için “MOR HEDIYE” yazarak bu mesajı “4545” numarasına göndererek katılım sağlayabilirsiniz. Ayrıca hattınıza tek sefer olmak üzere 25 TL veya üzerinde bir yükleme yapmalısınız.

2.Paketin adı Türk Telekom Online İşlemler Bedava internet

Türk Telekom uygulaması olan online işlemler sayesinde bedava internet kazanabilirsiniz. Türk Telekom online işlemler uygulaması ile birlikte 1 GB bedava internet kazanabilmek için yapmanız gereken işlem:

Online işlemler uygulamasını telefonunuza indirmeniz ve kendi numaranızı uygulama üzerinden TL yüklediğiniz taktirde bedava internet kazanabilirsiniz.

Ancak bedava internet alabilmek için “1 GB KAZAN” mesajını 5555 numarasına göndermeniz gerekiyor, gönderim sonrası gelecek onay sms’i sayesinde hattınıza bir hafta kullanabileceğiniz 1 GB bedava internet yüklenecektir.

3.Türk Telekom TL Yükle / Kazan Paketi

Paketin adı Türk Telekom TL Yükle / Kazan Paket İçeriği: 1 GB – 5 GB arası Bedava internet Türk Telekom hattınıza TL yükleyerek bedava internet kazanıyorsunuz bunun için hattınıza 15 TL veya üzerinde bir yükleme yaptığınızda size günlük olarak kullanabileceğiniz 1 GB bedava internet hediye edecektir. Türk Telekom TL yükle kampanyası er ay güncellenebilir bu yüzden 1 GB bedava İnternet dışında 2 GB bedava internet veya 5 GB bedava internet bile kazanabilirsiniz.

4.Türk Telekom’dan 10 GB Bedava İnternet Kampanyası 2019

Türk Telekom müşterilerine özel televizyon reklamı kampanyası 10 GB bedava internet kazanabilmek için “GIGA” yazarak bu mesajı yine 5555 numarasına göndermeniz gerekmektedir.

Bu kampanya sadece bir kullanım için geçerlidir. kampanya dahilinde Bir hafta boyunca sadece iki gün kullanabileceğiniz Önce kayıt bedava internet hattınıza yüklenecektir.

5.Türk Telekom 4 GB Ballı Bedava internet kampanyası 2019

Türk Telekom yeni gelen müşterilere özel bedava 4 GB internet vermektedir. Hacer Türk Telekom müşterisi değilseniz yapmanız gereken işlem “BALLI 4 GB” mesajını 2070 numarasına göndermeniz gerekmektedir.

Türk Telekom müşterisi olduktan sonra hem paketiniz internet hem de 4 GB bedava internet hattınıza yüklenecek olup ilk olarak bedava internet harcayabilirsiniz.

6.Türk Telekom 4.5G Bedava internet kampanyası 2019

Türk Telekom 4.5 G bedava internet nasıl kazanılır hakkında gelen sorulara yanıt niteliğinde cevap işte, Türk Telekom ve Avea hatları için faturalı veya faturasız fark etmez internet paketi uygulamak için aşağıdaki işlemi yapmanız yeterli olacaktır;

Türk Telekom hattınızı henüz 4.5G hizmetine geçirmemiş iseniz hemen yeni sim kartınızda geçiş yaparak 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Hattınızı 4.5G’ye geçirdikten sonra “4.5G SIM” yazarak 5555 numarasına gönderin.

7.Türk Telekom Okul Hediyesi Bedava internet kampanyası 2019

Türk Telekom başlatmış olduğu bedava internet ile birlikte öğrenciler 2019 yılı içerisinde tatil günlerinde bedava internet kazanabilmek için;

Türk Telekom öğrenci tarifesi kullanıyor ise Türk Telekom online işlemler uygulaması sayesinde hafta boyunca 2 GB bedava internet kazanabilirler. Bunun için yapması gereken işlem Türk Telekom online işlemler uygulamasını her gün sürekli olarak kontrol etmek.

8.Türk Telekom 5 GB Bedava internet

Türk Telekom’un her ay güncellenmiş olduğu bedava internet paketlerinden biri olan Türk Telekom kampanyasından yararlanmak için “HEDIYE INTERNET” mesajını 5555 numarasına gönderin.

Gelecek mesaj sonrası sizlere bilgilendirme yapılacak ve mesaj içeriğinde yazdığı gibi5 GB bedava internet veya farklı bir internet paketi hattınıza hediye olarak yüklenecektir. İşlemi her ay tekrarlamanız mümkün olmaktadır. (Güncellenmiş olabilir, deneyerek detayları öğrenebilirsiniz.)

Bir Cevap Yazın