Turkcell bedava internet nasıl yapılır? Bu makale de bedava internet ve ücretsiz internet hakları hakkında bilgi paylaşacağım.
Turkcell’in 1GB,2GB,3GB,4GB vb. birçok hediye internet kampanyaları mevcuttur.

Bu yazıda Turkcell bedava internet paketlerinin sadece tanıtımı yapılmaktadır. Sadece firmanın açıklamış olduğu kampanyaların tanıtımıdır. Bedava internet listesinde bulunan paketlerden daha önce yararlanmış olabilirsiniz ve bu sebepten ötürü tekrar kullanmaya izin verilmeyebilir.

1. Bip Kullan Bedava internet Kazan

Turkcell’liler BiP uygulamasıyla mesajlaştıkça hediye internet kazanıyor, kazandıkça mesajlaşıyor. BiP’te arkadaşlarınla birlikte bir grup kur ve mesajlaşmaya başla anında 1 GB bedava internet senin olsun. Ayrıca her ayın BiP yıldızları ilgili takvim ayı içinde 1000 mesaja ulaşatıklarında 2GB daha hediye kazandırıyor. Turkcell BiP uygulamasıyla bedava internet paketi kazanmak çok kolay.

2.Turkcell 1 GB Hediye internet Paketi

Turkcell’den 1GB internet kazanmak için bankaların ATM’lerinden ya da internet şubelerinden hesabınıza TL yüklemeniz yeterli olacaktır. ATM ya da internet şubesinden hattınıza yükleme yaptığınızda size ek olarak 1GB internet paketi hediye ediliyor. Ayrıca çağrı merkezlerinden ya da gişelerden yapılan yüklemeler sonucunda yine 1GB hediye internet kazanırsınız.

3. Turkcell Yaani Kampanyası 1GB İnternet Bedava

Turkcell Yaani uygulamasını indiriyorsunuz. Yaani uygulamasında yaptığınız ilk arama size 1GB bedava internet kazandırıyor. 1 GB bedava internetinizi 1 hafta boyunca doya doya kullanabilirsiniz. Sadece ilk aramaya hediye yok. Ay da en az 10 gün uygulamayı kullanıp 20’den fazla arama yapanlara da 1GB ekstra hediye internet paketi veriliyor.

4. Salla Kazan 10 GB Bedava internet Kazan

Turkcell salla kazan ile 10 GB’a kadar hediye internet paketi kazanma şansı sizin elinizde. Turkcell’in en çok tutulan kampanyası budur. Yapmanız gerekenler Turkcell Hesabım uygulamasını indirip salla kazan bölümüne girip telefonunuzu sallamak. 10 GB internet Hediyesi kazanmak bir sallamaya bakar.

Bir Cevap Yazın