Vodafone bedava internet 2019 nasıl yapılır? bu konuda size birkaç bilgi vereceğim. GSM alanında dünya genelinde birçok ülkede faaliyet gösteren VODAFONE yaptığı yatırımlar ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. İletişim ve teknoloji alanındaki yatırımları sayesinde mobil abonelerinin daha üstün kaliteli bir hizmete sahip olmalarına olanak sağlayan dev firmanın hediyeleri de bitmek bilmiyor.


1. Vodafone’nun internet avcıları uygulaması

Vodafone’nun internet avcıları uygulaması birçok hediye MB internet kazandırıyor. Play Store ya da App Store uygulamayı bulup indirip giriş yaparak birçok hediye internet kazanmanız mümkün.

2.Vodafone Bana Ne Var 250 MB Bedava internet 2019

Vodafone yanımda uygulamasını ziyaret ederek Bana Ne Var kampanyasından faydalanabilir ve 1 gün geçerli 500 MB internet kazanabilirsiniz.

3. Vodafone E-Faturaya Geçişe Özel 1 GB Hediye Hediye internet 2019

Telefon faturanızı e-fatura yolu ile ya da kısa mesaj faturası yolu ile almaya başlayarak 15 gün kullanım süresi olan 1 GB kazanırsınız.  7000’e “EFATURA boşluk eposta adresi” yazarak ücretsiz kısa mesaj atmanız ile katılımınız sağlanır.

4.Vodafone 1 GB Bedava internet 2019

TL yükleme, sms, ek internet ya da konuşma paketi satın larak veya fatura ödeme işlemi gerçekleştirerk 11 TL ve üzeri harcamalarınızda 5 gün geçerli 1GB hediye internet kazanabilirsiniz.

5. Vodafone Yanımda Ücretsiz 1 GB Bedava internet 2019

Telefonunuza Yanımda uygulamasını indirerek hediye internet kazanabiliyorsunuz. Yapmanız gereken uygulamayı telefonunuza indirmek ve giriş yapmaktır.

6. Vodafone 4.5G’ye Geçiş Hediyesi 2 GB Hediye İnternet

İlk defa 4.5G’ye geçen mobil hat kullanıcılarına özel olarak sunulan bu fırsat sayesinde 2 GB cepten internet kazanırsınız. 4.5G’ye geçtikten sonra, 4545’e “4.5G” yazıp ücretsiz kısa mesaj atarak katılım işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

7. Güvenli Depo 1 GB Bedava internet 2019

App Store ya da Play Store üzerinden Güvenli Depo uygulamasını indirip cep telefonunuza yükleyerek 1 GB hediye kazanabilirsiniz. Kazandığınız bu hediye sadece Güvenli Depo uygulamasına kullanılmak içindir. Bu fırsat ile beraber rehberini ya da fotoğraflarını ücretsiz bir şekilde yedekleyebilir ve istediğiniz an erişim sağlayabilirsiniz. 

8. TL Yüklemelerine 1 GB Vodafone Bedava internet 2019

TL yüklemelerinizi Vodafone yanımda uygulaması üzerinden yaparsanız
1GB hediye internetkazanabilirsiniz.

Detaylar

Kullanım hakları sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
Kullanım haklarınızı bitirdiğiniz kısa mesaj yolu bilgi sahibi edilirsiniz.
Kalan kullanım detaylarınızı öğrenmek için 7000’e “OZET“ yazıp göndermeniz ya da Yanımda uygulamasını ziyaret etmeniz yeterlidir.

Bir Cevap Yazın