2020 Beyaz Saat Modelleri

2020 Beyaz Saat Modelleri

0

2020 Beyaz Saat Modelleri İnce kemerli, deri detaylı, bol taşlı, spor ve fantezi saatler…. Ayakkabı çanta kıyafet derken, moda rüzgarı saatlerde de esmeye devam ediyor. Beyaz saat seven hanımlar için, 2020 sezonu birçok modelde saati beğenimize sunarak, bayanlarda istediğini bulamama kaygısına son vermekte. Geçmişten bugüne, zaman ne denli önemli ise, zamanı gösteren aksesuarlarda, gerek bilekte duruşu ile gerekse kıyafetle uyumu ile o kadar önemli.

2020 sezonunda birçok ünlü markanın altına imza attığı saat modellerinde, şekile önem veren bayanlar da unutulmamış tabiiki. Yuvarlak, dikdörtgen, kare şeklinde birçok beyaz saat modeli ile karşılaşabilirsiniz.
Beyaz kordonlu, metal destekli, renkli taşlarla işlenmiş modellerde iddialı görünmeyi seven hanımlar için bir şaheser niteliğinde. Bilinen markalar, kadınların aksesuara olan beğenilerinden yola çıkarak, 2020 sezonunda da farklı tasarımlarla vitrinlerde göz doldurmakta.

Önerilen Yazı
2020 Gelin Ayakkabısı Modelleri

Düz saat modellerinin dışında desenli modellerde dikkat çekici. Abiye saat modellerinde de yine beyaz severlere özel, gümüş ve altın işlemenin yanı sıra, beyaz tabanlı, renkli taşlarla işlenmiş saatler de bulunmakta. Spor kıyafetler ile giyilebilecek, plastik kordonlu ve plastik kadranlı, motifli modeller de mevcut.

Salaş görünmekten hoşlanan bayanlar içinde yine beyaz tabanlı, dolamalı ve zımbalı modeller üretilmiş. Bilezik modellerinde, kelepçe tasarımı nasıl dikkat çekmekte ise bu sezonda, kelepçe saat modellerinde de, bu tarz tasarımlarla sıkça karşılaşacağız. Beyazdan vazgeçemeyen hanımlar için tasarlanmış bu modeller düz plastik ya da deri kordonlu modelleriyle gündüz rahat ve özgür bir görünüm sağlarken, geceleri de renkli taşlı, geometrik şekilli, beyaz kadranlı modelleri ile de abiyelerinizle muhteşem bir uyum sergileyip, net bir duruş oluşturacaktır.

2020 Beyaz Saat Modelleri
Yeni INSTAGRAM adresimiz instagram.com/fosforluhanm !

Yazar Hakkında

Yorum Yap