2020 Gelin Ayakkabısı Modelleri

2020 Gelin Ayakkabısı Modelleri

1
0

2020 Gelin Ayakkabısı Modelleri Genç kızların diye adlandırırsak da herkesin o muhteşem rüyası; gelin olacağı gündür. Küçüklükten bu yana hep hayal kurarız. Oyunlarımız da bile gelin olmayı seçeriz. Bembeyaz bir gelinlik ve o masum yüzümüz. Hiç bitmeyen hayaller, gelin olduğumuz güne kadar devam eder. Ve işte o büyük gün gelir. Artık gelin oluyorsunuz hayalleriniz tamam, prensiniz tamam geriye kalan tek şey prensinizi etkileyen o ayakkabılarınız. Her şeyin kusursuz olmasını istediğimiz bugün de her şey gibi ayakkabılarımızı da özenle seçmeliyiz. 2020 sezonunda gelinlik ayakkabılarında süsleme, taşlı ve renkli modeller gördük. Aynı şekilde 2020 sezonunda da özel zevke göre süsleme modelleri, incili, taşlı, dantelli ayakkabılara rastlayacağız. Bunun yanı sıra son zamanlarda oldukça moda olan beyaz gelinlik altına renkli ayakkabı kombini de devam edecek.

Eskilere baktığımızda gelinlik altına sade düz beyaz bir ayakkabı tercih edilirdi. Şimdi ise bu sadelik yerini renkli, süslü cıvıl cıvıl ayakkabılara bıraktı. 2020 sezonu herkese hitap edecek. Kısa, dolgu topuk, sade renkler, düz babetler ve taşlı modeller yer alacak. 2014 sezonunda birçok gelin tercihini renkli ayakkabı ve buna uyumlu olarak aynı tonlarda gelin çiçeğinden yana kullandı. Güzellik kadar dikkat etmemiz gereken diğer konuda ayakkabının rahatlığı ve topuk boyutudur. O muhteşem gününüzü mahvetmek elbette istemezsiniz. Bu nedenle çok yüksek topuklardan ve dar ayakkabılardan ziyade rahat ayakkabılar seçmelisiniz.

Gelin ayakkabısı modelleri

Renkli modellerin yanı sıra hala özelliğini korumaya devam eden şık dantel modellerde bayanlar arasında tercih edilen ayakkabılardandır.

Düğünümde her şey bana özel olmalı diyorsanız özel tasarım ürünleri denemelisiniz.

Bunların yanı sıra son moda olan çok sevimli, isme özel, desenli, figürlü ayakkabılarda birçok gelinin hayallerini süslemektedir.

Önerilen Yazı
2020 Kadın Spor Saat Modelleri

Bu güzel ayakkabıların dışında 2020 sezonunda ev sahipliği yapacak olan diğer ayakkabı modellerinden olan babetler ve klasik beyaz ayakkabılarda sezon boyunca karşımıza çıkacak.

2020 Gelin Ayakkabısı Modelleri
Yeni INSTAGRAM adresimiz instagram.com/fosforluhanm !

Yazar Hakkında

Yorum Yap