2020 İlkbahar Yaz Trendleri

2020 İlkbahar Yaz Trendleri

1

BİSİKLETÇİ ŞORTU

2020 İlkbahar Yaz Trendleri Sezonun öne çıkan atletizm akımının yeni temsilcisi bisiklet şortları. Sonbahar/Kış sezonunda da trend olan bu şortlar hız kesmeden devam ediyor ünlü markalar da  artık sokak modasına yavaş yavaş giriş yapıyor.

TAKIM ELBİSELER

Çabasız şık olan takımlar geri döndü. 2020 İlkbahar/ Yaz trendlerinde tasarımcılar farklı yorumlayarak bizlere sunmuş oldukları bu takım elbiseler hayranlık uyandırıyor.

ASALETİN SİMGESİ  ‘’BEYAZ’’

İlkbahar/ Yazın en çok kullanan renklerinden bir beyazdır . Hemen hemen bütün tasarımcılar bu rengi defilelerinde kullandılar. Bu yaz sokaklarda beyaz seven kadınları daha fazla göreceğiz.

NE VAR NE YOK : NUDE BEJ

Her ten rengine gidecek olan nude bej sezonun trend renklerinden biri. Uzun ve cool gözükmeliyim diyerek tek renk giyinmeyi sevenlerin dolaplarını şenlendirecek gibi gözüküyor.

KARGOCU PANTOLONLAR GERİ DÖNDÜ

2020 ‘nin en yeni trendlerinden biri de kargo pantolonları. Bu tarz pantolonlar hem çok şık hem de çok rahatlar yanlarındaki büyük cep detayları da cool gözükmesini sağlıyor. Kışın postallarla yazın ise sandalet spor ayakkabı ile çok güzel bir şekilde kombinlenir.

ASİT YIKAMA DENİM

80’lerin trendi olan asit yıkama 2020 İlkbahar/ Yaz sezonunda da çeşitli yerlerde görüyoruz. Sokakların yeni üniforması şimdiden belli oldu.

EL İŞİ TASARIMLAR

2020 yaz sezonunda bolca göreceğimiz diğer trend el işi tasarımlar. Annelerimizin yaptığı el işleri kıyafetleri  artık giyme zamanı . Tığ işlerinden balık ağı örgülerine , makrome aplikelerden , uçuşan iplikleri bu sezon çok göreceğiz.

KARIŞIK DESENLER

Moda sektöründe çiçeklerle olan ilişkisi kaldığı yerden devam ediyor. 2020’de ise farklı olarak desenleri karıştırıp farklı bir tarz yaratmışlar tasarımcılar, sokak stilinde bu kadar iddialı görebilecek miyiz bakalım?

2020 İlkbahar Yaz Trendleri
Yeni INSTAGRAM adresimiz instagram.com/fosforluhanm !

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 3 sene önce

    Bunların içinde en sevdiğim kargocu pantolonlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.