Kadın Siyah Kaban Modelleri

Kadın Siyah Kaban Modelleri

1
1

Kadın Siyah Kaban Modelleri Kışın en rahat yanı sadece dolaşmak için çıkmışsak kabanlarımızı geçirip ne giyeceğimizi düşünmediğimiz zamanlardır. Tabi bunun için giyince kendimizi çok şık hissettiğimiz bir kabana sahip olmalıyız. Kış aylarında koyu tonlar tercih edilir ve bu tonlardan siyahın modası hiçbir zaman geçmez siyah hem asil hem de zarif bir renktir bu yüzden kabanlarımızda siyahı gönül rahatlığı ile seçebiliriz.

Bu yıl podyumlardan edindiğimiz izlenimlere göre oversize yani büyük beden kabanlar moda. Bu modaya uyarak üşümeden şık olma keyfini yaşayabilirsiniz çünkü bu kabanlar kalın kaşe veya yün kullanılarak yapılıyor. Dar kesim kabanlar ile yarasa kollu ceketleri veya kalın kazakları kullanmakta sıkıntı yaşarken bu kabanlarda o sıkıntı da yok. Bir de bere ve atkıyla kombini kolaydır büyük çantalarınızla da uyum sağlar.

Bu yıl kürk ve tüylü kumaşlar moda bu yüzden kabanlarınızın alt, yaka veya kemer kısımlarında bulunan bu detaylar sayesinde trendi yakalayabilirsiniz.
Deri yine her zaman olduğu gibi moda sonbahar günleri gibi geçen kış günlerinde deri ceketlerinizi kullanabilirken daha soğuk günlerde deri detaylı kabanlar da tercih edebilirsiniz.

Kürk astarlı kabanlar ise size kayak şıklığının kapılarını açacaktır. Bu sayede hem soğuktan korunacak hem de spor şıklığını yakalayacaksınız.

Önerilen Yazı
Yüksel Bel Pantolon Modelleri

Son olarak çok yaygın olmasa da bir Japon stili gündemde. Bu tarz, kıyafetlerde olduğu gibi kabanlarda da zariflik isteyen bayanların gözdesi olabilecek bir tarz. Fiyonk detaylara, hakim yaka ya veya pileli etek detaylarına sahip kabanlar şıklığınızın bir parçası olabilir.

Kadın Siyah Kaban Modelleri
-Fosforlu Düşünceler!

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Son resimdeki siyah kabanin tam boyunu bana atabilirsiniz bir de bedenlerini lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.