Yüksel Bel Pantolon Modelleri

Yüksel Bel Pantolon Modelleri

0

Yüksel Bel Pantolon Modelleri Kıyafet modasında özellikle de son yıllarda bir geriye dönüş göze çarpıyor. Yüksek bel pantolonlar, vatkalı ceketler, diz altı etekler son yıllarda tekrardan kullanılmaya ve ilgi görmeye başlayan kıyafet modelleri olmaya başladı. Bu durumun nedeni ise, belki de eskilere duyulan özlem ya da eskilerin şıklığı ve naifliği olarak belirtilebilir. Fakat bu modeller doğru şekilde kullanıldığında şık dururlar.

Yüksel Bel Pantolon Modelleri

2019 bayan yüksek bel pantolon modelleri; uzun zamandır görmeye alışmadığımız modellerden olduğu için başlarda gözümüze pek hoş gelmeyebilir. Hatta yanlış kullanılırsa komik görüntülere bile yol açılabilir. Fakat doğru kullanıldığı takdirde özellikle de zayıf bayanlarda yüksek bel pantolonlar klasikliğin ve şıklığın birleşimi olarak zarif bir görüntü sunar bir gömlek ile tamamlayabileceğiniz bu pantolon modelleri; dar paçalı, boru paçalı veya ispanyol paçalı olan tarzları ile de klasik şıklığı üzerinizde yansıtmanızı sağlayacaktır.

1980 ve 1990’ların modası olan yüksek bel pantolonları bir gömlek ve şık bir ceketle de tamamlayarak klasik şıklığı kendi tarzınıza uygun yorumlayabilirsiniz. Bu pantolon modelleri ayrıca sizi daha uzun boylu gösterecektir. Yüksek bek pantolon modelleri, daha çok düz ayakkabılarla ya da topuklu ayakkabılarla da tamamlanabilir.

1980’lerin asilliğini üzerinizde yansıtmak için çok fazla bir çaba harcamanıza da hiç gerek yok. Pantolonunuza uygun renkte bir küçük kemer sayesinde şıklığınızı da tamamlayabilirsiniz. Yüksek bel pantolonlar özellikle de iş kadınlarının rahatlıkla kullanabileceği modern klasik tarzda pantolonlardandır.

Önerilen Yazı
Kadın Takım Elbise Modelleri

Her rengini kullanabileceğiniz bu pantolonları özellikle de düz renk gömleklerle ya da beyaz gömlekle tamamlayabilir, küçük takılarla ve kolyelerle de modernlik katabilirsiniz. 1980’leri günümüze kendi tarzınızla yorumlayarak taşıyabilir ve farklı bir tarz yaratarak herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz.

Yeni INSTAGRAM adresimiz instagram.com/fosforluhanm !

Yazar Hakkında

Yorum Yap