İç mekandaki Mısır tarzı

Sıradan bir şehir dairesini bugün antik Firavun'un gizemli mesliliğine dönüştürmek için, herkes bunun için, sadece ev içi bir Mısır tarzı somutlaştırmanız gerekir. Bu yön, en bağbozumun sayısına aittir, oluşumu birkaç bin yılda döneme başladı. Exotic Luxury'nin ev atmosferini doldurmak çok basittir, aşağıdaki öneriler yardımcı olacaktır.

Dekorasyon malzemeleri

Mısır iç mekanındaki yer için en kolay çözüm seramik olacaktır. Yer döşeme seçimine daha yaratıcı bir şekilde yaklaşmak, bu tür egzotik versiyonlarda, yırtıcı hayvanların kaplamaları, sıradışı yatak örtüleri olarak durdurulması mümkündür.
Tavan, odanın parlak detayına, örneğin, sulu mavi renge, renkli yıldızlarla dekore ederek veya şimdiki gökyüzünün altında stilize dönüştürülebilir. Basitçe boyayabilirsiniz, duvarlar için aynı rengi seçebilirsiniz (bir rengin diğer tonları mümkündür). Tavan, oda alanının bütünlüğünden, uyumundan sorumludur.

"Mısırlı" duvarları için geleneksel seçim sıvadır, bunları mermer veya granit, gizemli piktogramları ve freskleri dekore edebilir, muhteşem baz kabartmaları ile süsleyebilirsiniz. Tercih edilen tonlar sarı, bej.

Renk spektrumu

Mısırlı bir tasarım yaratan, doğanın renklerine, altın ve kumlu tonları, mavi gökyüzünün tonlarını ve nilin rengini alarak maksimum odaklanmaya değer. Moda ve güzelce keyifli terracotta, yeşilimsi tonları ile tandem mavi görünüyor. Renklerin parlak olması gerekmez, aynı zamanda boğulmuş, göze çarpmayan tonları seçerek antiklığın etkisine de girebilirsiniz.

Mobilya

Mısır iç mekanının mümkün olan en doğal olması için, dolapları tahta sandıkların lehine terk etmenin arzu edilir. Zarif kompakt tabloların kullanıldığı yerine cepler uygun değildir. Organik olarak sandalyenin iç kısmına lüks trion şeklinde bakın, parlak bir gölgelikle süslenmiş yataklar. Yumuşak mobilyalar fazla olmamalıdır, düşük sandalyeler ve kanepeler seçmek daha iyidir. Döşeme, zikzak ve çizgiler şeklinde karmaşık bir süsleme ile dekore edilmiştir. Hoşgeldin hacimsel oyma.

Aksesuarlar

Bu, arka ışık, birçok podyum ve kemerli, çok sayıda sütun olan nişlerin bolluğudur. Seramik kaplar ve etnik desenler, hayvansal figürinler, bir meşale şeklinde lambalar ile satın aldığınızdan emin olun. Son vuruş, geometrik süsleme ile süslenmiş tekstil olacaktır. Refinansavimas, paskolos bedarbiams visą parą automobiliui, be užstato su vekseliu iš žmonių ir kreditai internetu nuoroda

Yorum Yap

Yorum Yap