Tom Clancy The Division 2 Oyun İnceleme (XboxOne)

Bölüm 2 gerçekten iyi - şaşırtıcı kabul etmeli! UBISOFT büyük iş (önceki büyük eğlence) ve Fransız şirketine (Ubisoft Annecy, Ubisoft Bükreş veya Ubisoft Shanghai dahil), birleştirilmeyen, kendisine oldukça riskli bir harekete izin veren, kendisine daha riskli bir harekete izin veren, diğer birkaç elementin balusunu bırakan ve yeni kart sunmak. Yeterince miydi? Benim görüşüme göre, evet, ama dokunuşta!Sentetik olarak zordur, birkaç cümlede, Ubisoft'un bölünme için seçtiği haberleri veya değişiklikleri özetlemek için 2. çift daha olgun görünüyor. Selefin başarısızlığından sonra çalışanlar arasında tartışmanın bir sonucu olarak ortaya çıkan bir yansımalardan oluşmuş gibi, biraz daha düşüncelilikle tasarlanmıştır. Elbette, kendi içinde en örnek davranış.


Öte yandan, bir oyuncu görüntüsüne, özellikle bu tür geri dönüşümleri ifade eden veya en azından bu tür geri dönüşümü eleştiren hassas bir Fransız. Ve en az birkaç ekstra mekanik devamıdan bekliyor. Bölüm 2 ile temasa geçtikten sonra, bazı popüler tartışma forumunda başlığı çok hızlı bir şekilde giderebilir ve temizleyebilir. Bu, özellikle bugün, şimdiye kadarki gibi diğer yayınların başarılarının tarafsız kullanımı için geçerlidir: Gibi, elbette masraflar temelsiz değildir. Peki bu yüzden bu "bölünme 2" sonunda?


Sonunda, sadece UBI'den yeni Marauder Shooter'da, oyun, gerçekten yetersiz storyline ve zayıf bir senaryoya rağmen, aynı miktarda zevk getirmeye devam ediyor ve daha da fazla dönüyor.

Bu bağlamda, Bölüm 2 gerçekten umut vericidir. Bir Ajan Std (Stratejik İç Bölüm) yarattıktan sonra, hikayeye minimalist girişe düşeriz. Washington'a taşındığımız sebepleri içerir ve genel bir plan sunar. Yaygın darbe nedeniyle (Hava Kuvvetleri-1'in imhası, anarşi şehirde geçerlidir) ve yerel hizmetlerin ve kolluk kuvvetlerinin verimsizliği, Amerika Birleşik Devletleri'nin sokaklarında gelişen topraklar için savaşan birkaç silahlı grup . Bunların arasında, hayatları bu çatışmaya katılmak istemeyen basit siviller tarafından revize edilmelidir.
Şehrin sokaklarında sipariş vermek için batonu alıyoruz, şerif olarak konuşuyoruz (bu numarada bazen bağımsız karakterler var). 1xbet Güncel Giriş Adresi